Jau sesto reizi norisināsies viens no rēzekniešu iemīļotākajiem pasākumiem – Mākslas un mūzikas festivāls “Seven Hills 2021”. Lai arī valstī spēkā esošie ierobežojumi neļauj pieturēties ierastajam formātam, šogad būs iespēja doties krāsainā nakts piedzīvojumu pastaigā, izbaudot dažādas tematikas projekciju, instalāciju un mūzikas saspēli.

No 28. līdz 30. maijam katru vakaru no plkst. 22.00 līdz plkst. 01.00 Rēzeknē iemirdzēsies pastaigu maršruts, par kura sākumpunktu izvēlēts gaismas staros tērptais Olimpiskais centrs Rēzekne.

Pilsētas jaunais lepnums – Krastas ielas promenāde – visā tās garumā būs bagātināta ar krāsainiem un saturiski jēgpilniem pārsteigumiem, kas festivāla apmeklētājus virzīs uz Rēzeknes pilskalnu, kur festivāla ietvaros jau iepriekšējos gados ierasts redzēt mākslinieciskas un oriģinālas instalācijas.

Pastaigas maršruts turpināsies gar Rēzeknes upi pa krāsaino gājēju promenādi, līdz nonāks Kovšu ezera krastā, kur topošā promenāde būs atvērta apmeklētājiem, lai no tās varētu vērot iespaidīgu ūdens, gaismas un mūzikas maģiju. Krāsainais piedzīvojums noslēgsies pie izgaismotās Latgales vēstniecības GORS.

Pastaigas laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un materiāli reklāmas nolūkos var tikt publicēti.

Aktivitāšu laikā lūdzam turpināt ievērot Covid-19 izplatības mazināšanai noteiktos ierobežojumus un noteikumus.

1 Comment
  1. zoja 1 gada atpakaļ

    Lieliska ziņa!
    Jo esmu ļoti, ļoti nogurusi no šīs situācijas ar pandēmiju. Sarūgtināja arī Ministres I. Šuplinskas teiktais, ka “…vīruss cilvēku dzīvēs ir uz palikšanu, tāpēc ir jāmācās rast risinājumus turpmākai cilvēka ikdienas veidošanai”.
    Paldies par šo pasākumu, tas tiešām ir ļoti nepieciešams un gaidīts ! Lai kliedētu depresiju, kura ir uzspiesta no valdības puses.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?