Sestdien, 29. maijā, pirmajā dienas pusē radio SWH ēters 4 stundu garumā būs pilnībā veltīts mūsu pilsētai. Turklāt tās nebūs sarunas no Rīgas studijas, bet visīstākā tiešraide no radio mobilās studijas, kuru no plkst. 9.00 līdz 13.00 varēs redzēt Festivāla parka laukumā pie dīķa.

Lai nodrošinātu tiešraidi, jau 28. maijā Rēzeknē ieradīsies radio SWH komanda, lai rīt no paša rīta studija varētu uzņemt viesus. Radio ētera vadītāji Arturs Krūzkops un Evija Gulbe uz intervijām ir aicinājuši rēzekniešus, visdažādāko sfēru pārstāvjus: Latgales vēstniecības GORS vadītāju Diānu Zirniņu, kebabnīcas ar Latgales kolorītu “Ausmiņa kebabs” īpašnieku Valteru Murānu, mūziķi un aktieri Oskaru Lustiku un citus. Radio SWH vadītāji klausītājiem pastāstīs daudzus interesantus un neparastus faktus par Rēzekni, turklāt ir plānoti daži pārsteigumi, piemēram, ēterā skanēs mūsu pilsētai Rēzeknei īpašas dziesmas.

Klausieties radio SWH 29. maijā no plkst. 9.00 līdz 13.00 un esiet kopā ar Rēzekni un rēzekniešiem!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?