Iestājoties siltākam laikam un palielinoties pasažieru plūsmai autobusos, SIA “Rēzeknes satiksme” ar 1. jūniju darbadienās ievieš papildreisus maršrutos Nr. 21 “Blaumaņa iela – Vipinga”, Nr. 21A “Blaumaņa iela – Centrs” un Nr. 21B “Vipinga – Centrs”.

Šāds lēmums tika pieņemts ar mērķi samazināt pasažieru piepildījumu konkrētajos autobusu reisos, lai nodrošinātu epidemioloģisko risku mazināšanai noteiktās drošības prasības.

Papildreisi ar atiešanas laikiem pirms pārpildītajiem reisiem ir ieviesti, lai atvieglotu pasažieru plūsmu konkrētos maršrutos. Tāpēc SIA “Rēzeknes satiksme” aicina pasažierus, kuri autobusus izmanto Rēzeknes pilsētas robežās, izmantot maršrutus Nr. 21, Nr. 21A un Nr. 21B, lai Janapoles, Ļermontovas, Zarečnajas u.c. virzienu pasažieri varētu nokļūt savos galapunktos.

Tāpat uzņēmuma vadība vēlreiz atgādina būt atbildīgiem vienam pret otru (pārvietojoties ar sabiedrisko transportu lietot mutes un deguna aizsegu un, ja ir kādi Covid – 19 simptomi, nebraukt ar autobusu) un rūpīgi izvērtēt brauciena nepieciešamību.

Papildreisu atiešanas laiki:

Precīzāku informāciju var saņemt dispečerdienestā, zvanot pa tālruni 25697222.

SIA “Rēzeknes satiksme”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?