Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 ir inficējušies 142 rēzeknieši, bet Latgales vēstniecībā GORS turpinās masveida vakcinācija.

Pirmdien, 31. maijā, Rēzeknes slimnīcā ārstējās 32 ar Covid-19 inficēti pacienti, trim no viņiem ir smaga slimības gaita. Slimnīcā ārstēšanu saņem arī divi bērni ar Covid-19. Laika periodā no 2020. gada 18. oktobra līdz šī gada 31. maijam Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 1216 Covid-19 pacienti.

Pārvaldē “Sociālais dienests” un tās struktūrvienībās jauns inficēšanās gadījums konstatēts tikai Patversmē, kur saslimis viens darbinieks. Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā 2 darbinieki turpina ārstēšanos.

Citās pašvaldības iestādēs inficēšanās gadījumi nav konstatēti.

Par vakcinācijas centra darbu

Vakcinācijas centrs turpina strādāt no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Seniori aicināti izmantot iespēju un nākt uz vakcinācijas centru no plkst. 9.00 līdz 10.00, kad var vakcinēties pēc “brīvās rindas” principa, bez iepriekšēja pieraksta.

Vakcinācija notiek ar Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty. Iedzīvotājiem, ierodoties uz vakcinācijas vietu, ir jāņem līdzi pase vai personas apliecība, citi papildus apliecinājumi nav nepieciešami.

Lai izvēlētos konkrētu vakcinācijas laiku, aicinām reģistrēties vietnē www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

Rēzeknes pašvaldība aicina iedzīvotājus turpināt ievērot ierobežojumus un vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?