Zināmi 17 jaunie talanti, kuri pēc pāris gadiem, iespējams, pārstāvēs Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, izdos albumus, noslēgs pirmos sadarbības līgumus vai iegūs Zelta mikrofonus. Šis ir sākums jauno mūziķu karjerai un, iespējams, kāds no viņiem nesīs Latvijas vārdu pasaulē. Taču jau šodien “Ghetto Games” dod pirmo atspēriena punktu, lai parādītu sevi visai Latvijai. Jau 10. jūnijā aicinām skatīties “Ghetto Raptors” finālu un 17. jūnijā “Ghetto Faktors” finālu Ghetto TV YouTube kanālā. Šogad “Ghetto Faktors” finālā piedalīsies divas rēzeknietes – Laura Svikša (16 gadi) un Diona Liepiņa (18 gadi).

Iepriekšējo gadu “Ghetto Faktors” konkursos piedalījušies un vēlāk veiksmīgi uzsākuši savu karjeru tādi mākslinieki kā Aminata, Patrisha, Amanda Maržecka, Justs Sirmais, Mārtiņš Strods un Ingars Punculis (Grupa “Baritoni”), Kristīne Prauliņa, Taronuhi “PYØR” Hačjana un citi veiksmīgi, nu jau atpazīstami Latvijas mūziķi.

No vairāk kā 200 dalībniekiem, kas sākotnēji pieteicās “Ghetto Faktors” (dziedāšana) un “Ghetto Raptors” (reps) konkursam, superfinālā ir iekļuvuši 10 dziedātāji un 8 reperi, kuru balsis, talants un dziesmas un vārdi īpaši izcēlās starp visiem.

Dalībnieku sniegumu katrā konkursa kārtā vērtēja un komentārus izteica iespaidīga žūrija:

  • Agnese Rakovska, Aminata (Aminata Savadogo), DJ Rudd (Rūdolfs Budze) – Faktorā,
  • Ozols (Ģirts Rozentāls), SU$HI TAKEØUT (Kristaps Strūbergs, Singapūras Satīns), Punkts uz I (Ingus Šusts, Kreisais Krasts) – Raptora kategorijā.

Atbalsti Lauru un Dionu!

“Ghetto Faktors” konkursa mērķi ir dot iedrošinājumu talanta atrašanai un attīstībai, sniegt iespēju konkursantam saskatīt perspektīvu mūziķa karjerai un iepazīstināt konkursantus ar mūzikas industrijas darboņiem un profesionāļiem.

Konkursa kopējais balvu fonds ir 4000 eiro, kur divi uzvarētāji katrā kategorijā saņems galveno balvu, kas tiks realizēta sadarbībā ar mūzikas menedžmenta aģentūru “Zvaigznājs”, Kreisā Krasta studiju, “Ghetto Games”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?