No 5. līdz 6. jūnijam Gdaņskā (Polija) norisinājās Eiropas čempionāta “North East Zone” sacensību otrais posms, uz kuru devās arī “Camk Latgale” komandas sportists, rēzeknietis Denijs Bogdanovs, kurš startē EMX65 klasē. Atgādināsim, ka pirmajā posmā Ukrainā Denijs izcīnīja 13. vietu!

Sestdien, 5. jūnijā, sacensības sākās ar brīvajiem treniņiem, kur sportisti mēģina atklāt trases viltības un atrast ātrākās trajektorijas. Protams, šim braucienam ir arī sava psiholoģiskā nozīme, redzot savu rezultātu attiecībā pret konkurentiem. Šajā braucienā Denijam 13. rezultāts.

Nākamais brauciens ir uz laiku – jāuzrāda pēc iespējas ātrāks viens aplis, kura rezultāts jau noteiks starta vietu kvalifikācijas braucienam. Denijs labi tika galā ar šo uzdevumu un uzrādīja 11. apļa laiku.

Kvalifikācijas brauciena rezultāts nosaka starta vietas izvēles kārtību finālbraucienos, šis brauciens, tāpat kā finālbraucieni, sākās ar kopēju startu no starta barjeras. Astoņi apļi 1700 metru garajā trasē tiek nobraukti skaistā cīņā un rezultātā 11. vieta. Denijam kā vienpadsmitajam būs iespēja izvēlēties sev labāku starta vietu. Pirmā sacensību diena noslēgusies, atliek sagatavot tehniku un atpūsties nākamās dienas finālam.

Svētdien, 6. jūnijā, diena sākās ar brīvo treniņu, kur vēl ir iespēja pieslīpēt trases viltības. Brīvajos treniņos tiek uzrādīts 12. rezultāts, kuram praktiskas nozīmes nav.

Pirmais finālbrauciens tiek aizvadīts samērā labi. Diemžēl praktiski visu braucienu nākas cīnīties ar mazliet lēnāku poļu sportistu, kurš tā arī neatdeva ideālās trajektorijas Denijam. Denijs finišā 13. vietā.

Otrais brauciens atkal notiek cīņā ar poļu sportistu, bet starpbraucienu atpūtas laikā tiek ņemti vērā trenera Roberta Justa ieteikumi, un brauciena vidusdaļā polis tiek apsteigts. Otro braucienu Denijs pabeidz kā 12. labākais, bet divu braucienu summā posmā 12. vieta un vērtīgi 17 ieskaites punkti. Pēc aizvadītajiem diviem šo sacensību posmiem Denijs atrodas turnīra tabulas 13. vietā.

Atlikuši vēl trīs posmi un nākamais 12.-13. jūnijā Lietuvā, Šauļos, Aleksandrijas trasē, 17.-18. jūlijā Igaunija, Pērnava un 14.-15. augustā Latvija, Aloja. Sākot ar Lietuvas posmu, šim sacensību seriālam pievienosies vēl viens rēzeknietis – Rems Šarovs, kurš atguvies pēc nesenās treniņos gūtās rokas traumas.

Aigars Virza, Camk Latgale

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?