No 15. jūnija stājas spēkā vairāki ar Covid-19 saistīto ierobežojumu atvieglojumi, līdz ar to vairāki Olimpiskā centra Rēzekne (OCR) pakalpojumi atkal kļūs pieejami apmeklētājiem.

Peldbaseins

Iestājoties siltajam laikam, īpaša interese no iedzīvotāju puses ir bijusi par peldbaseina darbu. Jāatzīmē tas, ka, apmeklējot peldbaseinu, apstiprinājums par vakcināciju vai Covid-19 pārslimošanu nav nepieciešams.

Publiskās peldēšanas darba laiks ir atrodams OCR mājaslapas sadaļā “Aktivitātes” http://ocr.lv/pool/#pool-events. Iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama.

Vietās, kur ir intensīva cilvēku plūsma un nav iespējams ievērot 2 metru distanci, nepieciešams lietot mutes un deguna aizsegus. Bērni līdz septiņu gadu vecumam mutes un deguna aizsegus var nelietot. Nav pieļaujama apmeklētāju drūzmēšanās peldbaseina malā, kā arī atrodoties ūdenī.

Cena pieaugušajiem: vienreizējs apmeklējums – 5 eiro/stunda; katra nākamā stunda – 1 eiro. Cena bērniem, senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām: vienreizējs apmeklējums – 3,50 eiro/stunda un katra nākamā stunda – 0,50 eiro (apmeklējot āra peldbaseinu, jāuzrāda apliecību). Patstāvīgi, bez pieaugušā klātbūtnes, baseinā tiek ielaisti bērni, sākot no pilniem 13 gadiem.

Ar Rēzeknieša karti paredzēta 10% atlaide (tikai kartes īpašniekam), savukārt bērni līdz 3 gadiem pieaugušā pavadībā peldbaseinu apmeklē bez maksas (tikai bērns).

Publiskā slidotava

Darbu uzsāks arī publiskā slidotava, taču to apmeklēt varēs tikai noteiktas iedzīvotāju grupas:

 • personas ar Covid-19 sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu, kas apliecina, ka personai (no 12 gadiem) ir noslēgts vakcinācijas cikls;
 • personas ar Covid-19 sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona (no 12 gadiem) ir pārslimojusi Covid-19 infekciju;
 • personas ar Covid-19 sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka pēdējo 48h laikā veikts SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs vai 6h laikā veikts SARS-CoV-2 antigēna tests un tas ir negatīvs;
 • bērni vecumā līdz 11 gadiem (ieskaitot) kopā ar pieaugušo, kam ir Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs Covid-19 tests.

Pieaugušajiem testēšanu bez maksas valsts nodrošinās līdz 1. augustam, bērniem no 12 līdz 17 gadiem – līdz 1. septembrim.

Pirms ieejas administratoram būs jāuzrāda Covid-19 sadarbspējīgs sertifikāts (izprintēts vai telefonā PDF) un personu apliecinošs dokuments.

Publiskās slidotavas darba laiki:

 • piektdienās – 16.30-17.30, 17.30-18.30, 18.30-19.30;
 • sestdienās – 17.00-18.00, 18.00-19.00, 19.00-20.00;
 • svētdienās – 14.30-15.30, 15.30-16.30.

Cena: slidošana – 2,50 eiro/stundā, slidu noma – 1,5 eiro/stundā. Slidošanas abonements – 20 eiro/10 reizes, abonements derīgs 1 mēnesi no iegādes brīža.

Trenažieru zāle

Arī OCR trenažieru zāles sniegtos pakalpojumus varēs saņemt personas, kurām ir:

 • Covid-19 sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai (no 12 gadiem) ir noslēgts vakcinācijas cikls;
 • Covid-19 sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona (no 12 gadiem) ir pārslimojusi Covid-19 infekciju;
 • Covid-19 sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, kas apliecina, ka pēdējo 48h laikā veikts SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs vai 6h laikā veikts SARS-CoV-2 antigēna tests un tas ir negatīvs;
 • bērni vecumā līdz 11 gadiem (ieskaitot) kopā ar pieaugušo, kam ir Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs Covid-19 tests.

Pieaugušajiem testēšanu bez maksas valsts nodrošinās līdz 1. augustam, bērniem no 12 līdz 17 gadiem – līdz 1. septembrim.

Pirms ieejas administratoram būs jāuzrāda Covid-19 sadarbspējīgs sertifikāts (izprintēts vai telefonā PDF) un personu apliecinošs dokuments.

Trenažieru zāles darba laiks – darbadienās no plkst. 17.00 līdz 22.00.

Sporta treniņa (nodarbības) laiks nedrīkst pārsniegt 60 minūtes, kā arī nav pieejami treneru vai saunas pakalpojumi.

Ierobežojumu laikā abonementi nav pieejami. Apmeklējuma cena vienai reizei (60 min) ir 3 eiro.

Pirms un pēc trenažieru lietošanas tie jādezinficē ar dezinfekcijas līdzekli, kas atrodas trenažieru zālē!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?