Svētki, kurus vasaras vidū gaidām ar nepacietību, notiks arī šogad, tikai nedaudz citādā formātā nekā ierasts. Jau trešdien, 23. jūnijā, no plkst. 12.00 līdz 15.00 Rēzekne svinēs Līgo svētkus un rēzeknieši varēs piedalīties svētku aktivitātēs Krasta ielas promenādē.

Aiz Rēzeknes pilskalna būs dažādas radošās darbnīcas, kuras organizē un vadīs Zeimuļa pedagogi – “Jāņu dienas vēdeklītis”, “Svētku dienas apsveikums”, “Ozola lapiņa”, “Rotāsimies” un “Līgo rokassprādze”.

“JACis” un “Draugu centrs” piedāvās neformālas aktivitātes bērniem vairākas stacijās, savukārt sporta biedrība “Sedna” veidos orientēšanās aktivitātes. Vainagu pīšanas meistarību varēsim apgūt Jauniešu domes vadībā. Rēzeknes Sporta pārvalde organizēs visdažādākās atrakcijas, kur ikkatrs atradīs sev saistošāko nodarbi. Būs “Gumijas stiepšana”, “Ūdens pistoles”, “Latvju raksti”, “Slapjās bumbas mešana” un “Ūdens stafete vai vainaga mešana tālumā”.

Līgo dziesmas un lustīgi danči būs skatāmi un klausāmi pie un uz dzirnavu tilta, pie un uz tilta pretī slimnīcai, tāpat Rēzeknes mākslinieciskie kolektīvi labi aplīgos arī skaisto uzrakstu “Rēzekne”.

Tā kā meteorologi mums sola, ka Līgo svētku diena būs karsta un saulaina, aicinām to pavadīt upes krastā. Bet Jāņu nakts – tā jau pēc jūsu personīgajiem ieskatiem!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?