OCR

Rēzeknes Olimpiskais sporta centrs tika iekļauts prestižo starptautisko sacensību MIPIM (tulk. no fr. valodas “Le Marché International des Professionnels de L’immobilier” – “Starptautiskais nekustamo īpašumu speciālistu tirgus”) balvu finālistu sarakstā kategorijā “Labākā kultūras un sporta infrastruktūra”. Finālistu saraksti tika publicēti 14. jūnijā.

“MIPIM Awards” tiek organizēts lielākā starptautiskā simpozija ietvaros,  kas ietver komerciālo nekustamo īpašumu un MIPIM pilsētu attīstības jomas, kas katru gadu notiek Kannās, Francijā. MIPIM ir ne tikai lielākā un viscienījamākā investīciju ekspo-forumu izstāde Eiropā, bet arī nozīmīgs starptautisks pasākums, kas pulcē ietekmīgākos nozares dalībniekus. Gadu gaitā par “MIPIM Awards” balvu finālistiem ir kļuvuši tādi projekti kā Burj Khalifa debesskrāpis Dubaijā – augstākā ēka pasaulē, nākotnes muzejs Santiago Calatrava Riodežaneiro, Kataras Nacionālais muzejs Dohā, Green Heart Marina One Singapūrā un daudzi citi.

Olimpiskais centrs Rēzeknē ir daudzfunkcionāls sporta komplekss, kura platība pārsniedz 57 tūkstošus kvadrātmetrus un tajā ietilpst četri lieli objekti – futbola laukums ar tribīnēm, viesnīca “Restart”, atklātais peldbaseins un daudzfunkcionāla arēnas ēka. Centra iekšpusē ir ledus arēna slidošanas sporta veidu nodarbībām, kā arī universāls sporta laukums volejbola, handbola un basketbola spēlēšanai, trenažieru zāle, telpa grupu fitnesa nodarbībām un SPA zona. Konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2020” centrs tika apbalvots kategorijā “Jauna sabiedriskā ēka”.

OCR valdes locekle Jekaterina Meirāne un valdes loceklis Vladimirs Bogdanovs ar lepnumu atzīst, ka “Olimpiskais centrs Rēzekne” ir nozīmīgs sporta objekts starptautiskā mērogā un rada spēcīgu ietekmi uz sporta attīstību ilgtermiņā. “Esam unikāli, jo piedāvājam ne vien izmitināšanas un ēdināšanas iespējas, bet arī sporta infrastruktūru kā futbola laukumu, daudzfunkcionālo sporta zāli, ledus halli un trenažieru zāli, un profesionāli aprīkotu āra peldbaseinu, kas Baltijā ir vienīgais šāda tipa peldbaseins.

Iekļūšana “MIPIM Awards” finālistu sarakstā apliecina OCR kvalitāti un funkcionalitāti. OCR ir vieta, kur katrs var pievērsties sportam un veselīgam dzīvesveidam, sportojot vai aktīvi atpūšoties, tādējādi uzlabojot vispārējo sabiedrības iesaistīšanos sportā,” atzīmēja OCR valde.

Sporta objektu projektēja projektu inženieru un arhitektu komanda no uzņēmuma SIA “REM PRO”, savukārt būvdarbus veica SIA “Arčers”.

“Pēdējo gadu laikā šis projekts mūsu uzņēmumam ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem. Tas ir unikāls sporta objekts Latvijai, kas veidots atbilstoši visaugstākajiem sporta standartiem un tendencēm. Tagad sportisti, kas pārstāv mūsu valsti Olimpiskajās spēlēs un Pasaules čempionātos, var trenēties modernā aprīkotā sporta kompleksā. Mēs esam ļoti lepni, ka esam iekļauti tik prestižas balvas kā “MIPIM Awards” finālistu sarakstā. Mums bija tas gods pārstāvēt ne tikai mūsu darbu kā arhitektiem, bet Latviju kopumā visaugstākajā starptautiskajā līmenī,” saka SIA “REM PRO” valdes loceklis Mihails Rjabokoņs.

“MIPIM Awards” balvu ieguvēji tiks paziņoti no 2021. gada 7. līdz 8. septembrim izstādes “Palais des Festivals” norises laikā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?