Kādā saulainā jūnija nedēļas nogalē Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” organizēja pārgājienu “Piedzīvojums visai ģimenei”. Vairākas Rēzeknes saimes – vecāki un bērni vecumā no 4 līdz 14 gadiem – devās skaistā pastaigā pa lieguma “Adamovas ezers” teritoriju.

Noklausoties instruktāžu un saistošu informāciju par apkārtējās teritorijas dabas un vēstures objektiem, dalībnieki no Adamovas devās uz Sarkaņkalna pusi. Tur izveidotajā dabas takā bērni pildīja interesantus uzdevumus, vēlāk meklēja apslēpto mantu – dārgumu lādi – pie lielā granīta laukakmeņa. Visi vēroja neaizmirstamas ainavas.

Nokļūstot atpakaļ Adamovā, saules nogurdinātie varēja atvēsināties ezerā. Pēc tam dabas tūristus gaidīja telšu uzstādīšanas un nojaukšanas konkurss, badmintona spēle un citas aktivitātes ezera pussaliņā. Iestiprinoties ar ugunskurā ceptām desiņām un kartupelīšiem, mēs sagaidījām mākoņus. Tad arī bija laiks doties mājup.

Kopā noiets maršruts vairāk kā 9 kilometru garumā. Pārgājienā palīdzēja dabas draugi, pedagogi Vadims Boļšakovs un Aleksandrs Vasiļkovs. Liels paldies viņiem visu ģimeņu vārdā. Pateicamies par atbalstu Adamovas teritorijas uzraugam Andrim Rundānam un Sarkaņkalna teritorijas saimniekiem!

ARPC “Zeimuļs” metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm Olga Strode

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?