Runā, ka vasaras neaizmirstamākie piedzīvojumi atrodami tieši Latgalē, tāpēc Rēzeknes un Rēzeknes novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji no 1. jūlija līdz 31. augustam aicina piedalīties apceļošanas akcijā „No Rāznas līdz Lubānam” un atrast savu vasaras piedzīvojumu Rēzeknē un tās apkārtnē. Akcijā apvienoti 20 tūrisma objekti, kas būs interesanti un saistoši individuālam apmeklējumam, kā arī atbilstoši visām aktuālajām drošības prasībām. Turklāt, ceļotāji, kas līdz vasaras beigām būs apmeklējuši vismaz 10 no piedāvātajiem objektiem, piedalīsies vērtīgu balvu izlozē.

Rēzeknes novads atrodas pašā Latgales vidū, un pēc teritorijas platības tas ir lielākais Latvijas novads, kas sniedz dāsnu piedāvājumu tiem, kas meklē dažādību savā atpūtā – vietējo ainavu dārgakmeņus, neskaitāmus ezerus un upes, kultūras mantojumu, labākos vietējās virtuves piemērus un vietas, kur paslēpties no ikdienas. Savukārt, novada sirdī kā spilgta pērle atrodas Rēzekne, kas apvieno tradicionālo un moderno un ļauj ikvienam piedzīvot Latgali visās tās krāsās, skaņās un izjūtās!

Kā norāda akcijas nosaukums, visi apkopotie tūrisma objekti izvietoti starp diviem lielākajiem Latvijas ezeriem – Rāznu un Lubānu. Akcijas laikā tiek piedāvāts ļauties atpūtai dabā, apmeklējot Lubāna mitrāju un Rāznas gleznainos pakalnus, sajust piedzīvojumu garšu šķēršļu trasē kokos, izjādē ar zirgiem vai izbaudīt ziemu vasarā Rēzeknes olimpiskā centra ledus hallē. Kultūrmīļi, savukārt, var atklāt, kur atrodas lielākā Latgales keramikas kolekcija pasaulē un uz kādiem radošiem darbiem var iedvesmot Mūza Lūznavas muižā. Ģimenes ar bērniem noteikti interesēs Rēzeknes atvērtā tipa peldbaseins, mini zoo „Rozītes” dažādie pundurdzīvnieki, kā arī mīļie Itkaču māju trusīši. „No Rāznas līdz Lubānam” ir piedzīvojums, kas būs interesants ikvienam!

Akcijas noteikumi:

  • Nepieciešama akcijas anketa, ko drukātā veidā var saņemt Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centros, kā arī katrā no 20 akcijas apskates objektiem. Lejupielādēt anketu var šeit.
  • Apmeklējot un izmantojot objektos pieejamo piedāvājumu, anketā ir jāatbild uz katrai vietai piesaistītu jautājumu. Un, lai piedzīvojumu padarītu interesantāku, jautājumi sastādīti tā, ka uz tiem iespējams atbildēt tikai atrodoties objektā.
  • Lai piedalītos balvu izspēlē, ir jāapmeklē vismaz 10 objekti.
  • Kad atbildes uz jautājumiem ierakstītas anketā, tās līdz 31. augustam iesniedz Rēzeknes TIC (Krasta 31, Rēzekne) vai nosūti elektroniski uz tic@rezekne.lv.
  • Visas iesniegtās derīgās akcijas anketas piedalīsies izlozē. Balvu fondā – atpūta un izklaide Rēzeknē un Rēzeknes novadā.

Ieskaties akcijas interaktīvajā kartē un sastādi pats savu maršrutu!

Akciju organizē Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs sadarbībā ar Rēzeknes novada tūrisma informācijas centru un apkārtnes tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?