Iedzīvotāju apkalpošanas centrs vērš iedzīvotāju uzmanību uz to, ka visiem bērniem, kuri izmanto pilsētas sabiedrisko transportu un no šī gada 1. septembra sāks mācības 1. klasē, ir jāmaina pirmsskolas Rēzeknieša kartes uz skolēna kartēm. Likumiskajam pārstāvim kopā ar bērnu un personas apliecinošajiem dokumentiem jāgriežas Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, kur tiks izsniegta jauna karte. Ja bērna deklarētā dzīvesvieta nav Rēzeknē, tad jāiesniedz izziņa no attiecīgās Rēzeknes pilsētas skolas, ka bērns uzsāks mācības vienā no pilsētas skolām. Šajā gadījumā bērnam braukšana pilsētas sabiedriskajā transportā būs ar 50% atlaidi.

Lai mācību gada sākumā nerastos rindas, lūdzam veikt karšu maiņu laicīgi. Ņemot vērā esošo Covid-19 epidemioloģisko situāciju, lai ievērotu visus piesardzības un drošības norādījumus, pirms doties uz Rēzeknes pilsētas domi, vizīte jāsaskaņo telefoniski (t. 646 07609). Tiks noteikts ērtākais vizītes laiks un diena.

Ja iepriekšējā (pirmsskolas) karte nav bojāta, nozaudēta un tiek nodota Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, tad jaunās Rēzeknieša kartes izsniegšana būs bez maksas. Atkārtotā Rēzeknieša kartes izsniegšana (ja karte nozaudēta vai bojāta) maksā 4,00 eiro. Iedzīvotāju apkalpošanas centrā par Rēzeknieša kartes iegādi var norēķināties tikai bezskaidrā veidā, tas ir, ar bankas karti. Ja iedzīvotājs vēlas samaksāt par karti skaidrā naudā, viņam būs nepieciešams izmantot bankas vai pasta pakalpojumus.

Rēzeknieša karšu izsniegšanas darba laiks ir otrdienās no plkst. 13.00 līdz 15.30, trešdienās no plkst. 14.00 līdz 16.00. un ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 12.00.

Vēlreiz vēlamies atgādināt, ja tiek atrasta nozaudēta Rēzeknieša karte, tā ir jānodod Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centram. Vai arī par kartes atrašanu jāpaziņo, zvanot uz Iedzīvotāju apkalpošanas centra tālruni 646 07609. Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centra darbinieki informēs Rēzeknieša kartes turētāju par kartes atrašanu. Ja atrast nozaudētas kartes turētāju nav iespējams, tad atrastā Rēzeknieša  karte tiek glabāta domē līdz tās derīguma termiņa beigām.

Iedzīvotāju apkalpošanas centrs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?