Svētdien, 4. jūlijā, plkst. 18.00 Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes stadionā (18.Novembra ielā 39) notiks Latvijas 1. līgas čempionāta futbolā “Optibet Nākotnes līga” spēle starp komandām “Rēzekne” un SK “Super Nova”.

Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, apmeklēt spēli klātienē drīkst tikai pret Covid-19 vakcinētie vai pārslimojušie skatītāji, kā arī bērni līdz 12 gadu vecumam (neieskaitot), ja bērna pavadonis ir vakcinējies vai izslimojis Covid-19, uzrādot digitālo sertifikātu.

Ieeja skatītājiem ir bez maksas. Pie ieejas stadionā jāuzrāda izprintēts vai mobilajā iekārtā digitālais Covid-19 sertifikāts par vakcinācijas vai Covid-19 izslimošanas faktu. Tāpat līdzi jābūt pasei vai ID kartei.

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” un Latvijas Futbola federācijas organizēto sacensību sanitāro protokolu amatieru sacensībām, pārējiem iedzīvotājiem Sporta pārvaldes Sporta komplekss būs slēgts laikā no plkst. 16.30 līdz 20.30.

Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes administrācija atvainojas par sagādātajām neērtībām.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?