Centrālās finanšu un līguma aģentūra apstiprinājusi Rēzeknes pilsētas domes projektu “Energoefektivitātes paaugstināšana un atjaunojamo enerģijas avotu izmantošana Rēzeknes pilsētas pašvaldības ēkā”.

Projekta mērķis ir samazināt primārās enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un pašvaldību izdevumu samazināšanos par siltumapgādi, veicot ieguldījumus ēkā Zemnieku ielā 16A, Rēzeknē.

Projekta galvenās darbības ir energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi – ēkas fasādes siltināšana, cokola siltināšana, bēniņu un lēzenā jumta siltināšana, pagraba siltināšana, logu un ārdurvju nomaiņa, infrastruktūras pārbūve ar atjaunojamo energoresursu izmantošanu, karstā ūdens sistēmas atjaunošana, apkures sistēmas renovācija, siltummezgla rekonstrukcija, peldbaseina telpas ventilācijas un apkures sistēmas atjaunošana.

Projekta īstenošanas periods: 12.03.2021.-11.04.2022.

Kopējās projekta izmaksas: 765 484,43 eiro, no tām ERAF finansējums – 500 000 eiro.

Projekta sasniedzamais minimālais iznākuma rādītājs – primārās enerģijas gada patēriņa samazinājums ēkā projekta investīciju rezultātā ir 272 165 kWh/gadā (ietaupījums 66,76%), siltumnīcefekta (ogļskābo) gāzu samazinājums gada projektā veikto investīciju rezultātā ir 62,556 tonnas CO2 ekvivalenta (samazinājums 71%) un no atjaunojamiem energoresursiem saražotā papildjauda projektā veikto investīciju rezultātā 0,061 MW.

Projekta rezultātā tiks radīta mūsdienīga un energoefektīva vide ēkā Zemnieku 16A.

Projekts tiks īstenots 4.2.2.specifiskā atbalsta mērķa “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās” ceturtajāā atlases kārtā “Energoefektivitātes paaugstināšana pašvaldību ēkās”.

Jekaterina Jefremova, Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes „Sociālais dienests” projektu vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?