Sakarā ar to, ka šobrīd saslimstības līmenis ar vīrusu Covid-19 samazinās, arvien vairāk iedzīvotāju nāk uz domi, lai uzzinātu viņus interesējošo informāciju un atrisinātu savus jautājumus, personīgi un bez iepriekšēja pieraksta.

Atgādināsim, ka sakarā ar valstī spēka esošajiem ierobežojumiem, kas ir saistīti ar Covid-19 infekcijas izplatību, Rēzeknes pilsētas dome apkalpo apmeklētājus tikai ar iepriekšēju pierakstu. Pieteikties uz pieņemšanu pie speciālistiem (ja nav iespējas atrisināt jautājumu pa telefonu), uz pieņemšanu pie domes vadības un deputātiem, kā arī lai deklarētu savu dzīvesvietu un noformētu (atjaunotu) Rēzeknieša karti, var pa tālruni 64607609. Iedzīvotāju apkalpošanas centra speciālisti pierakstīs uz pieņemšanu jums ērtā laikā, lai, pirmkārt, neveidotos rindas, otrkārt, jums nepieciešamais speciālists būtu uz vietas (kāds strādā attālināti, cits ir atvaļinājumā). Speciālistu kontaktinformācija ir sadaļā “Kontakti”.

Juridiskās un fiziskās personas savus iesniegumus un dokumentus var atstāt pastkastītē dokumentiem, kas atrodas blakus ieejas durvīm pašvaldībā. Pastkastītes korespondence tiek pārbaudīta divreiz dienā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?