Jūlija sākumā Rēzeknē pēc vairāk nekā septiņu mēnešu pārtraukuma tika atjaunota klātienes sacensību šaha dzīve. Ātrā šaha turnīra “Rēzekne-2021” 1. posmā piedalījās gandrīz 30 dalībnieki no Rīgas, Olaines, Maltas, Balvu novada un Rēzeknes pilsētas.

Spēles norisinājās Sporta pārvaldes administratīvās ēkas terasē. Tika aizvadītas 7 kārtas bez reitinga apskaites, ar laika kontroli 12 minūtes + 3 sekundes katram līdz partijas beigām.

Jauniešu vērtējumā 22 jauno šahistu vidū labākais ar 6 punktiem bija Tilžas pārstāvis, Latvijas vicečempions Martijs Krakops. Otra vieta Latvijas eksčempionei Katjai Smirnovai, kuras kontā 5 punkti. Bronzas godalga Latvijas čempionei Annai Kazmerikai, kurai ir par puspunktu mazāk (abas no Rēzeknes).

Nelielā pieaugušo konkurencē, septiņu šahistu vidū, labākais bija Vitālijs Pavlāns, izcīnot 6,5 punktus. Sudrabs Georgijam Ņikiforovam. Trešajā pozīcijā – Nikolajs Puziņa (abiem 5 punkti). Visi minētie ir I sporta klases šahisti no Rēzeknes.

Nākamais turnīra posms ir ieplānots sestdien, 10. jūlijā, pulksten 10.00. Turnīrā drīkst piedalīties šahisti ar vismaz III sporta klasi.

Informāciju sagatavoja sacensību galvenais tiesnesis NA Aleksandrs Vasiļkovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?