Latgales vēstniecībā GORS atgriežas kino – jaunākās filmas/animācijas katru dienu, īpašie kino vakari piektdienās uz Jumta terases, kā arī privātie kinoseansi Mazajā zālē. Filmu sarakstu var apskatīt GORS mājaslapā, sadaļā “Kino” – latgalesgors.lv/kino.

Pasaules grāvējus un animācijas filmas latviešu, krievu, angļu u.c. valodās uz lielā ekrāna atkal iespējams noskatīties Latgales vēstniecībā GORS. Ātrs un bez žēlastības 9 (Fast & Furious 9), Toms un Džerijs (Tom and Jerry), Melnā atraitne (Black Widow) un citas filmas pieejamas katru dienu, kā arī, ja vēlme skatīties sevis izvēlētu filmu, tad iespējams pieteikt privātu kinoseansu Mazajā zālē. Piektdienu vakaros, romantiskā gaisotnē, kinoseansi notiek uz GORS Jumta terases.

Privātais kinoseanss Mazajā zālē var notikt līdz 20 personām bez maskām, neatkarīgi no mājsaimniecību skaita. Ja tiek izvēlēta mūsu piedāvātā filma, cena ir 60 eiro par divām stundām, savukārt, ja nāk ar savu filmu, kāzu vai dzimšanas dienas vai kādu citu sev mīļu video, cena ir 80 eiro par divām stundām.

Gaidāmās filmas Mazajā zālē:

  • 12. un 13. jūlijā plkst. 16.00 animācija “Toms un Džerijs” (RUS un LV);
  • 13. jūlijā plkst. 18.00 asa sižeta filma “Ātrs un bez žēlastības 9” (ENG, subt. LV un RUS);
  • 14. jūlijā plkst. 16.00 piedzīvojumu filma “Palma” (RUS, subt. LV);
  • 14. jūlijā plkst. 18.00 asa sižeta filma “Melnā atraitne” (ENG, subt. LV).

Piektdienu kino vakari uz Jumta terases jūlijā:

  • 16. jūlijā plkst. 20.00 komēdija “Brīnišķīgais laikmets” (FR, subt. LV un RUS);
  • 23. jūlijā plkst. 20.00 drāma “Bezgalība starp mums” (ENG, subt. LV un RUS);
  • 30. jūlijā plkst. 20.00 drāma “Sāpes un slava” (ES, subt. LV un RUS).

Saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem, kinoseansos iekštelpās tiekamies ar personām, kuras ir vakcinētas, pēdējā pusgada laikā pārslimojušas vai ar negatīvu Covid-19 testu. Tāpat tiekamies ar bērniem līdz 12 gadu vecumam (neieskaitot) bez ierobežojumiem. Seansi ir daļēji droši, tāpēc apmeklētājiem ir jālieto mutes un deguna aizsegi (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam). Piektdienu vakaros uz Jumta terases tiekamies ar personām, kuras ir vakcinētas vai pēdējā pusgada laikā pārslimojušas (ieskaitot bērnus).

Informāciju sagatavoja Kristiāna Valeniece, Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) mārketinga speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?