laivu-maja

Izsoles rezultātā 6. jūnijā par Kovšu ezera laivu mājas nomnieku kļuva uzņēmums SIA “Romanda”, kas ar pašvaldību jau noslēdzis līgumu un ir apņēmies veicināt aktīvā tūrisma iespējas.

Būvprojektā “Kovšu ezera parka izveide, sakārtojot ezeram pieguļošās degradētās un neizmantotās teritorijas, Rēzeknē” tika izbūvēta laivu māja ar kopējo iznomājamo zemes platību 7765 m2. Uzņēmums SIA “Romanda” izsolē bija vienīgais pretendents, kas ar pašvaldību parakstījuši līgumu uz 15 gadiem, kura nosacījumi nomniekam paredz pienākumu līdz 2023. gada 31. decembrim veikt nefinanšu investīcijas savos nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos ne mazāk kā 100 000 eiro apmērā, radot arī ne mazāk kā 5 jaunas darba vietas.

Uzņēmums, ar kuru noslēgts līgums, informēja pašvaldību, ka rēzekniešiem un pilsētas viesiem būs iespēja iznomāt dažāda veida ūdens transportlīdzekļus – SUP dēļus, laivas, katamarānus, ūdens motociklus u.c. Tāpat arī plānots organizēt dažādus pasākumus, no kuriem pirmais paredzēts jau augusta sākumā, kad Rēzeknē notiks Latvijas Čempionāta 1. posms ūdens motocikliem.

“Pašvaldība realizē apjomīgu projektu, kura galvenie mērķi ir attīstīt komercdarbību un veicināt tūrisma izaugsmi pilsētā. Patiess prieks, ka laivu mājai izdevies piesaistīt nomnieku, kas ieguldīs savus līdzekļus pilsētas izaugsmē. Esam pārliecināti, ka arī pārējos objektos mums izdosies piesaistīt investorus un Kovšu ezera apkārtne kļūs par pieprasītu tūrisma objektu kompleksu,” komentēja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.

1 Comment
  1. ArtUUUrs 1 gada atpakaļ

    Forši! Ezera piekraste nu ir sakārtota. Prieks skatīties! Prieks tur pastaigāties, ļoti skaisti uzbūvēts un iekārtots, malači! Man patīk!

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?