Lai īstenotu psihoemocionālā atbalsta pasākumus Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai, Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar pašvaldībām visā Latvijā uzsāka plānoto skolēnu vasaras nometņu organizēšanu. Arī Rēzeknes pilsētas pašvaldībā ir noslēdzies izsludinātais konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu nometņu organizēšanai skolēnu vasaras brīvlaikā.

Vasaras nometnes plānotas kā viena no iespējām krīzes seku mazināšanā, sniedzot atbalstu bērniem un jauniešiem prasmju un kompetenču apguvē. Ar nometņu starpniecību tiks uzlabotas bērnu un jauniešu saskarsmes, sadarbības un komunikācijas prasmes, psihoemocionālā labsajūta, tiks attīstītas dalībnieku profesionālās prasmes un talanti, kā arī nodrošināta iespēja uzlabot mācību satura un caurviju prasmes.

Valsts izglītības un satura centra un Rēzeknes pilsētas pašvaldības sadarbības un piešķirtā līdzfinansējuma ietvaros tika apstiprinātas 9 nometnes, kurās tiks iesaistīti unikāli 242 bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 18 gadiem. Rēzeknes pilsētas bērni, lai sasniegtu unikālo skaitu, var pieteikties dalībai tikai vienai nometnei.

Apstiprinātais nometņu saraksts, kurām var pieteikt bērnu ir apskatāms šeit.

Plašāka informācija: jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova, tālr. 26033202.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?