Svētdien, 25. jūlijā, Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes kompleksā norisinājās pirmais no četriem paredzētajiem posmiem 3×3 basketbola turnīrā “Strītbols Rēzekne”. Uz pirmo posmu pieteicās 8 komandas, kuras arī sadalīja punktus savā starpā cīņā par turnīra čempiona godu.

Komandas spēlēja pēc apļa sistēmas, izspēlējot spēles grupā katrs pret katru, lai tālāk  noskaidrotu savus pretiniekus izslēgšanas spēlēm. Par pirmā posma uzvarētājiem kļuva, ne tik augumā raženi spēlētāji, bet ar izcilu metiena precizitāti, komanda – “Maize” (Marks Zeiļuks, Deinis Savickis, Rinalds Ritenis), otrajā vietā, zaudējot vienīgo spēli finālā, izcīnīja komanda “Welcome back” (Raimonds Repelis, Edgars Unzuls, Ralfs Šķesters) un godalgoto vietu trijnieku noslēdza komanda ar nosaukumu “MMM” (Erlends Juškāns, Rihards Koroševskis, Armands Gailišs).

Par pirmā posma MVP tika atzīts – Rinalds Ritenis no komandas “Maize”. Spēļu starplaikā visiem dalībniekiem bija iespēja apliecināt savas prasmes tālmetienu konkursā, kurā tālāko metienu grozā raidīja Artis Gļauda no Strūžānu komandas.

Nākamais posms norisināsies 30. jūlijā plkst. 20.00 “Rēzekne Open sporta nakts” laikā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?