Pasaules čempionāts motokrosā junioriem šogad norisināsies no 31. jūlija līdz 1. augustam Megalopolis pilsētā Grieķijā. Pasaules čempionāts junioriem norisinās vienā posmā un jau dalība šajās sacensībās ir nozīmīgs notikums. Arī nozīmīgs fakts, ka Latvijas izlases sastāvā ir iekļauts un jau ir ceļā uz šīm sacensībām ir mūsu komandas sportists Denijs Bogdanovs #234. Novēlam viņam labus startus un vēl labākus finišus šajās sacensībās.

Bet īsi pirms došanās uz Grieķiju Denijs aizvadīja kārtējo Lietuvas čempionāta posmu motokrosā. Abos braucienos palicis nepārspēts MX65 klasē! Tiek ne tikai saglabāta pirmā vieta pēc četriem aizvadītajiem posmiem, bet arī palielinātas cerības uz Lietuvas čempiona titulu atlikušajā piektajā posmā.

24. jūlijā Madonas mototrasē “Smeceres sils” norisinājās Latvijas junioru čempionāta motokrosā 3. posms. Jau trešo posmu “Camk Latgale” komandas sportisti pierāda, ka pašlaik ir spēcīgākā junioru komanda Latvijā.

Arī individuālie rezultāti ir ļoti iepriecinoši. MX50 Open klasē viss goda pjedestāls “Camk Latgale” sportistiem:

  • 1. vietā Everts Šarovs,
  • 2. vietā Everts Opolais,
  • 3. vietā Artjoms Hakimjanovs.

Lieliski aizvadīja sacensības Damirs Haimins, izcīnot trešo vietu MX50 jaunākie klasē.

MX65 jaunākie klasē Toms Audijanovs desmitajā vietā, Artūrs Bluks 13. vietā, bet Vladimirs Vinogradovs 16. vietā. MX65 vecākie klasē Remam Šarovam astotā vieta.

MX125B klasē ceturtā vieta Oskaram Zimarskim.

25. jūlijā Madonas trasē norisinājās Latvijas amatieru čempionāta 2. posms, kurā mūsu komandas sportisti izcīnīja trešo vietu posmā, kopvērtējumā turnīra tabulā paceļoties no septītās vietas uz ceturto vietu.

Paldies sportistu un komandas atbalstītājiem! Paldies sportistu vecākiem un faniem! Mēs esam pateicīgi, ka esat kopā ar mums!

 Aigars Virza, Camk Latgale

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?