Dzelzceļnieku iela

Šobrīd Rēzeknē tiek atjaunots ielu marķējums vairākās ielās un ielu posmos, kā arī, izvērtējot satiksmes drošību, pieņemts lēmums aizliegt automašīnu novietošanu 18. Novembra un Kr.Valdemāra ielu posmos un uzstādīt attiecīgās ceļazīmes.

Kā informēja Pilsētvides un attīstības pārvaldes Infrastruktūras pārraudzības nodaļas Ceļu inženieris – satiksmes organizācijas speciālists Dainis Gudriniks, Rēznas ielā, Dzelzceļnieku ielā un Zilupes ielā marķējums tiks atjaunots visā ielas garumā. Tāpat marķējums tiks atjaunots N.Rancāna ielas posmā no Raiņa ielas līdz Dārzu ielai, Lubānas ielas posmā no Dārzu ielas līdz Atbrīvošanas alejai un 18.novembra ielas posmā no Atbrīvošanas alejas līdz Rīgas ielai. Savukārt, Miera ielas atjaunotajā posmā tiks iemarķēta apvienotā velosipēdistu un gājēju josla.

Satiksmes drošības nodrošināšanai tika pieņemts lēmums aizliegt automašīnu novietošanu 18. Novembra ielas posmā no Seiles ielas līdz Rīgas ielai. Tiks iemarķēta nepārtrauktā līnija un papildus tiks uzstādītas ceļa zīmes “Apstāties aizliegts”.

Lai uzlabotu satiksmes drošību un redzamību, pieņemts lēmums aizliegt automašīnu novietošanu 100 m garā posmā Kr.Valdemāra ielā no Dzelzceļnieku ielas puses. Jau ir veikts marķējums, papildus tiks uzstādītas ceļa zīmes.

Atgādināsim, ka Rēzeknes pilsētas domē ir izveidota darba grupa autotransporta kustības analīzei un satiksmes drošības uzlabošanai. Ja jums ir priekšlikumi par ceļu satiksmes organizāciju un uzlabošanu Rēzeknē, zvaniet uz tālr. 646 07677 vai rakstiet e-pastu uz pvap@rezekne.lv.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?