Katrs, kurš ir bijis Latgalē, zina, ka šeit var garšīgi un sātīgi paēst. Turpinot labākās tradīcijas, Viduslatgales saimnieki aicina ciemos uz Mājas kafejnīcu dienām 13. un 14. augustā.

No ierastām un izcili garšīgām receptēm līdz pilnīgiem jaunatklājumiem – tieši to katrs gosts (viesis) var sagaidīt, ciemojoties Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes, Preiļu un Ludzas novadu Mājas kafejnīcu dienās, kas norisināsies jau 13. un 14. augustā.

Viduslatgalē Mājas kafejnīcu dienās piedalās 21 uzņēmējs, apskati mūsu sagatavoto interaktīvo karti un izplāno savu gardumu braucienu. Rēzeknē varēsi izbaudīt pēc vairākām atsauksmēm gardāko burgeri IGGI bārā, Latgales tradicionālos guļbešnikus un asuškas mūsdienu interpretācijā restorāna “Rozālija” terasē Rēzeknes upes krastā vai zivju ēdienus kafejnīcā “Restart” pie Olimpiskā centra Rēzekne āra baseina.

Vairākās kafejnīcās sastapsi Latgales tradicionālo gardumu – asuškas – rauga mīklas pīrādziņus saldā krējuma mērcē. Tomēr nemulsti, jo recepte, kā pagatavot šo gardumu, katrai saimniecei atšķiras, tādēļ droši iekļauj savā maršrutā vairākas “asušku” vietas un nobaudi šī deserta dažādās garšas nokrāsas. Paralēli desertiem būs arī citi sātīgi ēdieni: tradicionālā putra, kūpinātas zivis, pašcepta maize, siers un arī burgeri.

Bet, lai gardumu baudīšanu padarītu atraktīvāku, vairāki saimnieki piedāvās dažādas aktivitātes: laivu braucienus, meistarklases, radošās darbnīcas, kā arī mājas dzīvnieku pabarošanu un samīļošanu.

Ņem vērā, ka kafejnīcām ir konkrēts darba laiks un daudzviet ir vēlams iepriekš piezvanīt un pieteikt vizīti, lai saimnieki zinātu, cik daudz gardumu sagatavot.

Vairāk ar piedāvājumu vari iepazīties šeit.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?