RVS_LU sieviešu volejbola komanda

No 23. līdz 29. augustam Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes (RVS/LU) sieviešu volejbola komanda aizvadīs treniņnometni Olimpiskajā centrā Rēzekne (OCR).

Šis komandai būs noslēdzošais posms, gatavojoties jaunajai volejbola sezonai, kurā paredzēts startēt visās augstākā līmeņa Latvijas sacensībās, kā arī Baltijas Volejbola līgā un CEV Izaicinājuma kausā. Komanda uzsāks gatavošanos augustā, fizisko bāzi nostiprinot Rīgā, bet uz Rēzekni dosies noslīpēt tehnisko meistarību un sadarbības. Šī komandai būs lieliska iespēja trenēties mūsdienīgā un labi aprīkotā infrastruktūrā, popularizējot arī volejbolu Rēzeknē, jo ir paredzēts vadīt meistarklases un dalīties pieredzē ar vietējiem treneriem, novadot paraugtreniņu sporta skolas bērniem.

RVS/LU ir Latvijas pēdējo gadu labākā sieviešu volejbola komanda, kam izdevies uzvarēt Latvijas Čempionātā, Latvijas Kausā, Latvijas Superkausā, bet Baltijas Volejbola līgā pēdējo trīs gadu laikā izcīnīts pilns medaļu komplekts – zelts, sudrabs un bronza. Katru gadu komandas spēlētājas tiek iekļautas gan Latvijas čempionāta, gan Baltijas simboliskajās volejbola izlasēs, tāpat var uzskatīt, ka RVS/LU ir Latvijas sieviešu volejbola izlases bāzes klubs, šogad Latvijas izlases sastāvā, kas gatavojās Eiropas čempionāta kvalifikācijai, tika iekļautas desmit komandas spēlētājas, kā arī divas bijušās spēlētājas, kuras tagad devušās spēlēt uz ārzemēm.

RVS/LU starp visiem Latvijas volejbola klubiem, arī vīriešu, izceļas ar to, ka ir vienīgā komanda no Latvijas, kas jau trešo gadu pēc kārtas startēs CEV Izaicinājuma kausā, kas ir pēc spēka trešās spēcīgākās klubu sacensības Eiropā, šogad pirmajā kārtā ielozētas pretinieces no Izraēlas.

Komandas galvenais treneris ir Andrejs Odinokovs, bet viņa asistents – Pāvels Seļivanovs. Andrejs ir salīdzinoši jauns treneris, ar lielu entuziasmu, vēlmi apgūt visu jauno un to nodot arī komandai, savukārt Pāvels ir volejbola leģenda, viņš kā spēlētājs izcīnījis visas augstākā līmeņa trofejas pasaulē – Olimpiskais čempions, Pasaules un Eiropas čempions. Treneru ieguldītais darbs nav palicis nepamanīts arī no Latvijas Volejbola federācijas – 2021. gada sākumā tandēmam tika uzticēts vadīt Latvijas sieviešu volejbola izlasi.

Treniņnometnes noslēgumā paredzētas arī draudzības spēles ar Igaunijas komandu – Audentas SG. Šī ir komanda, kurā pulcētas visas jaunās, talantīgās Igaunijas volejbolistes, kuras ikdienā dzīvo un trenējās kopā – sporta internātā. Šī komanda ir kā bāze visām Igaunijas jauniešu izlasēm, tāpat vairākas spēlētājas ir iekļautas nacionālās izlases sastāvā. Komandas treneris ir Andrejs Ojemets, kurš ar Igaunijas sieviešu izlasi sasniedzis vēsturisku panākumu – kvalificējies iepriekšējam Eiropas čempionātam.

Pasākuma atbalstītāji: “New Fuels” RSEZ SIA, “Rēzeknes dzirnavnieks” RSEZ AS, SIA “Latgalija” un SIA “Ceļi un tilti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?