Sestdien, 7. augustā, svinot Rēzeknes pilsētas svētkus, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notika septītais pēc kārtas ātrā šaha turnīrs “Rositten Rapid 2021”. Šogad uz spēlēm ieradās 46 šahisti no Rīgas, Daugavpils, Rēzeknes, Jēkabpils, Limbažiem, Kokneses, Baldones, Baltezera, Maltas, Lendžiem un Vērēmiem.

Zelta medaļu un galveno balvu ar 6,5 punktiem astoņās spēlēs izcīnīja reitingfavorīts lielmeistars Ilmārs Starostīts. Turnīra vicečempiona tituls ar tikpat punktiem tika nacionālajam meistaram Oļģertam Indričānam, bronzas godalgu arī ar 6,5 punktiem ieguva FIDE meistars Andris Starostīts, visi no Rēzeknes.

Labākais jauniešu vidū (U18) ar 5 punktiem A.Krastiņš. Savukārt, nesen iejuties seniora lomā, FIDE meistars G.Jankovskis bija labākais grupā līdz 50 gadiem. Balva par lielāko reitinga pieaugumu (+58 punkti) K.Policānam (visi šahisti ir no Jēkabpils). Seši punkti un labākā seniora balva kategorijā līdz 60 Dr. J.Agafonovam no Baltezera, kurš pēdējā kārtā saspringtā spēlē izcīnīja neizšķirtu pret lielmeistaru I.Starostītu. Labākā dāma šoreiz ar 4 punktiem bija 10-gadīgā baldoniete Lauma Mieriņa. Labākā rēzeknieša nominācija Georgijam Nikiforovam, kurš izcīnīja 5 punktus.

Pieci nopelnītie punkti un balva kategorijā (U15 zēniem) tika rīdziniekam V.Aleidzānam, meiteņu vērtējumā balva Jekaterinai Smirnovai no Rēzeknes (4 punkti). Savukārt, labākaie vecuma grupā līdz 10 gadiem bija daugavpilietis J.Andrusēvičs (5 punkti) un limbažniece U.Skreitule (4 punkti).

Turnīra direktors un galvenais tiesnesis Aleksandrs Vasiļkovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?