Augusts GORS Kino jaunumos iezīmēts ar komēdijas “Saki jā!” izrādīšanu un vasaras pēdējiem kino seansiem uz Jumta terases!

Arī GORS Kino gaidāma pirmā latviešu kinoteātros izrādāmā spēlfilma pēc 9 mēnešu pauzes – komēdija “Saki jā!”. Spēlfilmas “Jaungada taksometrs” veidotāji un nākamās paaudzes televīzija Go3 nāk klajā ar mūsdienīgu jauniešu mīlas stāstu – romantisko komēdiju “Saki Jā!”, kurā galvenās lomas atveidos Lelde Dreimane, Evelīna Pārkere, Jurijs Djakonovs un Nauris Brikmanis. “Saki jā!” ir pirmā latviešu spēlfilma, kas pēc ilgāka pārtraukuma pieredzēs savu pirmizrādi kinoteātros pavisam drīz – Latgales Vēstniecības GORS Kino jau 18. augustā plkst. 18.00.

Seansu saraksts un biļetes pieejamas: latgalesgors.lv/kino , kā arī GORS biļešu tirdzniecības kasē.

Šobrīd GORS Kino repertuārā ir arī Disney animācijas filma “Raja un Pēdējais pūķis”, dublēta latviešu un krievu valodā un 3D piedzīvojumu filma “Džungļu kruīzs”.

Tāpat arī augusta pirmdienu un piektdienu vakaros turpinās kino seansi uz Jumta terases. “Kardēna modes nams”, “Tēvs”, “Neredzamā dzīve” un “Miss Dumpiniece” – izvēlies kādu no šīm filmām un baudi vasaras noslēgumu GORĀ!

Apmeklētājus aicinām sekot līdzi informācijai GORS mājaslapā latgalesgors.lv/kino, kā arī koncertzāles kontos @latgalesgors sociālajos tīklos “Facebook.com/gorskino”, “Instagram” un “Twitter” vai zvanīt uz GORS Informācijas centru-kasi 646 33303.

Informāciju sagatavoja Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) mārketinga speciāliste Kristiāna Valeniece

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?