Svētdien, 22. augustā, Latgales vēstniecība GORS aicina uz vasaras kultūras notikumu sarūpēšanas dienām – iespēju iegādāties repertuāra pasākumu biļetes ar 30 % atlaidi. Atlaides tiks piemērotas visiem tirdzniecībā esošajiem pašu Latgales vēstniecības GORS rīkotajiem notikumiem.

Biļetes ar 30 % atlaidi būs iespējams iegādāties Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmā internetā latgalesgors.lv un kasē Pils ielā 4, Rēzeknē, kā arī “Biļešu Paradīze” biļešu tirdzniecības sistēmās kasēs un internetā.

Pasākumi, uz kuriem attieksies atlaides:

Tāpat atgādinām, ka ar GORS Kultūras vēstnieku karti ar 30 % atlaidi līdz pat pasākumu dienai var iegādāties biļetes uz ērģeļmūzikas festivālu ORGANismi, kas šogad no 22. līdz 24. oktobrim atkal notiks Rēzeknē.

Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrs-kase 22. augustā strādās no 12.00 līdz 17.00. Pasākumu biļešu cenas sistēmās akcijas dienā būs norādītas brīdī, kad tiks ievietotas grozā. Akcijas cenas spēkā tikai atlaižu dienā.

Informāciju sagatavoja Kristiāna Valeniece, Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) mārketinga speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?