Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) ir ne vien izglītības, zinātnes un inovāciju centrs Rēzeknē, bet arī jauneklīgās dzirksts uzturētājs pilsētā. Šis gads nav bijis vienkāršs ne studentiem, ne skolēniem, – ir pietrūcis savstarpējās komunikācijas, sadraudzības pasākumu un satikšanos. Tieši šī apsvēruma dēļ akadēmijā tika pieņemts lēmums iesaistīties Rēzeknes pilsētas izsludinātajā konkursā par bērnu nometņu organizēšanu.

Ar Rēzeknes pilsētas domes finansiālo atbalstu laika posmā no 16. līdz 20. augustam biedrība “RTA absolventu asociācija” sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju īstenoja dienas nometni 15 līdz 18 gadus veciem jauniešiem “Karjeras pakāpiens Rēzeknē”. Piesaistot aktīvākos RTA mācībspēkus – Antru Kļavinsku, Sandru Murinsku, Intu Kotāni un Ingu Kaļvu-Miņinu, tika īstenotas radošas un izzinošas aktivitātes par medijpratību, digitālo ekonomiku, valodas jautājumiem. Ar jauniešiem strādāja un lietderīgās sarunās par mērķiem, motivāciju, līderību runāja RTA studentes Jana Kozule, Elīza Lukste un Lauma Ritiņa.

Katras nometnes neiztrūkstoša sastāvdaļa ir ekskursija. Šoreiz jaunieši devās pie RTA absolventes Jeļenas Puzakas, kura Preiļos ierīkojusi jaunu tūrisma objektu “Kaķu sēta”. Tur jaunieši arī trenēja praktiskās iemaņas un meistarklasē katrs veidoja savu radošo darbu. Arī esot nometnē, jauniešiem tika dota iespēja radoši izpausties – varēja gatavot savu krāsaino krūzi, apgleznot kreklu, izveidot sapņu ķērāju, iemēģināt roku vannas bumbu gatavošanā.

Piecas nometnes dienas tika piepildītas ar radošumu, jaunu informāciju, interesantiem uzdevumiem un pozitīvu komunikāciju. Paldies visiem, kuri izvēlējās piedalīties nometnē un pavadīt laiku, iepazīstot Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju.

Šis projekts tiek īstenots Bērnu nometņu organizēšanas projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

Lolita Kivleniece-Kuzņecova, nometnes “Karjeras pakāpiens Rēzeknē” vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?