Sestdien un svētdien, 21. un 22. augustā, Ventspilī norisinājās 7. Latvijas un 8. Baltijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Turp devās arī Rēzeknes sporta veterāni – vieglatlēti.

Ar trim zelta godalgām gan Latvijas, gan Baltijas vērtējumā mājās atgriezās Mārīte Kozlovska, esot savā vecuma grupā (70+) ātrākajai gan 200 m, gan 400 m, gan 800 m skrējienos. Diāna Ķirsone (35+) savā kolekcijā ieguva Latvijas zelta medaļu un Baltijas sudraba medaļu 100 m skrējienā, bet tāllēkšanā viņai Baltijas zelta un Latvijas sudraba medaļa. Sudraba medaļa gan Latvijas, gan Baltijas vērtējumā Valentīnai Svilānei-Dūdai (55+) šķēpa mešanā.

Vīriešu konkurencē divas zelta godalgas gan Latvijas, gan Baltijas vērtējumā izcīnīja Jurijs Jemeļjanovs (65+) – vesera un svara jeb smaguma mešanā. Piecu kilometru soļošanā Valērijs Ādmidiņš (50+) izcīnīja zelta godalgu Baltijas un sudraba godalgu Latvijas vērtējumā, viņam arī sudraba godalgas svara mešanā, bet vesera mešanā – Latvijas zelta un Baltijas sudraba medaļa. Sudraba godalgas 400 m skrējienā izcīnīja Aleksandrs Lisovs (60+), viņam arī Latvijas zelta un Baltijas sudraba medaļa vesera mešanā un Latvijas sudrabs un Baltijas bronza svara mešanā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?