Ata Kronvalda fonds, kura uzdevums ir talantīgāko skolēnu apzināšana un viņu izglītības sekmēšana, ir publicējis Latvijas skolu ikgadējo reitingu. Prieks atzīmēt, ka mūsu Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija reitingā ieņem augsto 7. vietu (pavisam reitingā ir iekļuvušas 20 valsts ģimnāzijas).

“Lielo skolu” kategorijā 17. vietu no reitingā iekļuvušajām 34 skolām ieņem Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija. Kategorijā “Mazās skolas” augstajā 5. vietā ir Rēzeknes 5. vidusskola, 16. vietu ieņem Rēzeknes 6. vidusskola. Pavisam “mazo skolu” reitinga tabulā atzīmētas 24 skolas. Vispārizglītojošās izglītības iestādes Latvijas skolu reitingā tiek dalītas “lielajās” un “mazajās”, pamatojoties uz skolēnu skaitu vidusskolā. Lielajās skolēnu skaits vidusskolā pārsniedz 100 cilvēkus, bet mazajās, attiecīgi, vidusskolēnu ir mazāk kā simts.

Jāatzīmē, ka reitinga veidotāji nevērtē visas Latvijas skolas, bet tikai tās, kuru skolēni konkrētajā mācību gadā ir ieguvuši godalgotās vietas mācību priekšmetu valsts, atklātajās olimpiādēs vai skolēnu zinātnisko darbu konferencē. Līdz ar to skolas iekļūšana reitingā jau ir augsts izglītības iestādes un tās pedagogu sastāva novērtējums. Ar visu skolu sarakstu, kas ir iekļuvušas Latvijas skolu reitingā, var iepazīties šeit.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?