Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina biznesa ideju autorus iesniegt pieteikumus pirmsinkubācijas (PINK) programmā Rēzeknes biznesa inkubatorā no 1. līdz 13 septembrim. Ja Tev ir biznesa ideja, bet nezini, ar ko sākt, tad šī programma ir tieši Tev – pirmsinkubācijas programma ir zināšanās un pieredzē balstīts sagatavošanās posms uzņēmējdarbības uzsākšanai. Tā ir iespēja kopā ar inkubatora komandas un citu jauno uzņēmēju kopienas atbalstu novērtēt, vai biznesa ideja ir dzīvotspējīga, kā arī iespēja izveidot reālu, testēšanā balstītu, biznesa modeli idejas īstenošanai. Dalība 6 mēnešu pirmsinkubācijas programmā ir bez maksas un tā ir paredzēta biznesa ideju autoriem – gan fiziskām personām, gan jaundibinātiem komersantiem.

Tie ideju autori, kuri ir piedalījušies šajā programmā kā galvenos ieguvumus min:

  • biznesa idejas novērtējumu un testēšanu;
  • individuālas konsultācijas finanšu aprēķinos, mārketingā, arī biznesa profilu veidošanā tādās platformās kā Facebook, Instagram, Google u.c.;
  • Biznesa skolas apmācības – trīs dienas biznesa pamatu apguvei pieredzējušu pasniedzēju vadībā;
  • PINK skolu – nodarbību ciklu biznesa idejas modeļa izstrādei kopā ar biznesa inkubatora komandu;
  • uzņēmējdarbības vides iepazīšanu – uzņēmēju pieredzes stāstus, vizītes, tīklošanās pasākumus;
  • kontaktus un iedvesmu Latvijas lielākajā jauno uzņēmēju kopienā.

Tuvojoties rudens pieteikumu iesniegšanai, LIAA Rēzeknes biznesa inkubators šī gada 30. augustā plkst. 15.00 izsludina pirmsinkubācijas INFO stundu, kurā ikvienam interesentam būs iespēja saņemt informāciju par LIAA biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas atbalsta programmu biznesa ideju attīstībai un atbildes uz interesējošiem jautājumiem par pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu.

Info dienas saturs tiks nodrošināts tiešsaistē, Zoom platformā. Lai saņemtu piekļuves saiti pasākumam, lūdzam reģistrēties šeit: https://ej.uz/rēzeknesbi

Papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums, rakstot uz rezekne@liaa.gov.lv vai zvanot 62401095!

Rēzeknes biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programma ir pieejama biznesa ideju autoriem un jaunajiem komersantiem no Rēzeknes valstspilsētas, Rēzeknes novada, Balvu novada un Ludzas novada pašvaldību administratīvās teritorijas.

LIAA biznesa inkubatoru programmu finansē Latvijas Republika un Eiropas Reģionālais attīstības fonds projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Informāciju sagatavoja LIAA Rēzeknes biznesa inkubators

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?