Vai zināji, ka Rēzeknē cilvēkiem piemīt talants savienot tradicionālo ar mūsdienīgo? Ja tevi interesē šāda kombinācija, un gribas izgaršot ko īpašu, tad tev noteikti ir jāizmēģina pilsētas gastronomiskais piedāvājums “Izgaršo Rēzekni caur grūbām”, kurš izceļ visiem pazīstamās grūbas, ietērpjot tās neparastās garšu kombinācijās.

Rēzeknes Tūrisma attīstības centram un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai sadarbojoties ar vietējiem Rēzeknes uzņēmējiem un lielāko Latgales graudaugu audzētāju z/s „Kotiņi”, ir tapis īpašs Rēzeknes gastronomiskais piedāvājums, kura ietvaros radušies tādi pērļu grūbu ēdieni kā  grūbas ar garnelēm un ķirbju mērci vai, piemēram, pērļu grūbu saldais ēdiens ar rumu, kas ļauj paskatīties uz reģiona nacionālo kulināro mantojumu mūsdienīgā gaismā, izceļot tieši pērļu grūbas, kurām piemīt maigāka tekstūra un izcilas garšas īpašības.

Iniciatīvas „Izgaršo Rēzekni caur grūbām” ietvaros pilsētas iedzīvotāji un viesi ir laipni aicināti nogaršot īpašos pilsētas ēdienus sekojošās ēdināšanas iestādēs:

  • restorānā „Rozalija”, Brīvības ielā 2;
  • restorānā „Marijas kafija”, Atbrīvošanas alejā 88;
  • kafejnīcā „Zīds”, Pils ielā 4;
  • picērijā „La Pizza”, Dārzu ielā 23;
  • kafejnīcā „Restart”, Stacijas ielā 30b.

Buklets “Izgaršo Rēzekni caur grūbām

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?