Sestdien, 28. augustā, Aleksandrijas mototrasē Šauļos norisinājās piektais un noslēdzošais Lietuvas čempionāta posms motokrosā. Šī ir Eiropas klases motokrosa trase, kurā netrūkst sarežģītu elementu un, lai sekmīgi startētu, ir vajadzīga diezgan liela meistarība.

Uz noslēdzošo posmu kā sezonas līderis MX65 klasē devas rēzeknietis Denijs Bogdanovs, un šo sacensību uzdevums viņam nebija no vieglajiem, jo vairākiem konkurentiem bija iespēja Deniju apsteigt. Abos braucienos Denijs startēja lieliski un tuvākajam konkurentam atļāva pietuvoties tikai par vienu punktu, un līdz ar to Denijs Bogdanovs ir izcīnījis Lietuvas čempiona titulu MX65 klasē 2021. gada sezonā. Apsveicam!

Svētdien, 29. augustā, Apē norisinājās Latvijas čempionāta otrais posms motokrosā. Ape ir bagāta ar motokrosa tradīcijām, un šogad jau 48. reizi šeit tiek rīkots “Vaidavas kauss”, kura laikā arī norisinājās Latvijas čempionāts. Ar labu rezultātu sev jaunā motociklu klasē finišēja rēzeknietis Rems Šarovs, kurš divu braucienu summā izcīnīja trešo vietu MX85B klasē.

Trešdien, 25. augustā, Jaunmārupes mototrasē “Vilciņi” norisinājās bērnu-jauniešu motokross “Mini motocross”. Uz šīm sacensībām devās vairāki jaunie sportisti no Rēzeknes. Sacensības norisinājās ļoti ekstremālos apstākļos, lietus trasi bija pārvērtis par lielu “dubļu vannu”.

Ļoti labi sacensības aizvadīja MX50 Rūķīši Open klasē, “Camk Latgale” sportistiem  visi trīs goda pjedestāla pakāpieni. Neapturams šādos smagos apstākļos šajā motociklu klasē bija Everts Šarovs, izcīnot lielisku uzvaru divu braucienu summā, otrajā vietā Everts Opolais, trešā vieta Ērikam Ančupānam.

MX50 jaunākie motociklu klasē ceturto vietu izcīnīja Damirs Haimins, bet desmitā vieta Rinaldam Ančupānam.

MX65 jaunākie motociklu klasē Vladimiram Vinogrādovam vienpadsmitā vieta, Artūrs Bluks 14. vietā, bet Normunds Opolais 15. vietā.

MX65 vecākie motociklu klasē lielisku uzvaru izcīnīja Denijs Bogdanovs, kārtējo reizi apliecinot, ka viņš īpaši lieliski jūtas tieši smagu apstākļu trasēs. Remam Šarovam arī lieliskas sacensības un divu braucienu summā trešā vieta.

Aigars Virza, “Camk Latgale”, attēlā Everts Šarovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?