Piektdien, 27. augustā, Atbrīvošanas alejas un Kr.Valdemāra ielas krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā tika nopietni bojāts luksoforu vadības sadales skapis, tamdēļ luksofori šajā krustojumā nestrādā.

Šajā ceļu satiksmes negadījumā vainīgais ir zināms, un jau ir sastādīts atbilstošs protokols. Ņemot vērā, ka bojāto luksoforu vadības sadales skapi nav iespējams atjaunot, no ražotāja pasūtīts jauns. Sakarā ar epidemioloģisko situāciju, jaunā vadības sadales skapja piegāde var aizkavēties līdz pat sešām nedēļām, tāpēc luksoforu darbs pilnvērtīgā režīmā šajā krustojumā var tikt atjaunots tikai pašās septembra beigās vai oktobra sākumā, taču Pilsētvides un attīstības pārvaldes speciālisti mēģinās atjaunot esošās detaļas, lai luksofors pagaidu režīmā varētu atsākt darbu jau šīs nedēļas laikā. Kustību Atbrīvošanas alejas un Kr.Valdemāra ielas krustojumā šajā laikā regulē ceļazīmes.

Rēzeknes pilsētas dome aicina autovadītājus un gājējus būt uzmanīgiem, stingri ievērot ceļu satiksmes noteikumus un izpildīt ceļazīmju prasības. Ņemot vērā to, ka šajā krustojumā vienmēr ir diezgan intensīva satiksme, satiksmes dalībniekiem ieteicams tuvākajās nedēļās pēc iespējas izmantot satiksmei paralēlās ielas.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?