Sestdien un svētdien, 28. un 29. augustā, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” ledus hallē norisinājās pirmais Rēzeknes pilsētas turnīrs hokejā iekštelpās. Ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, sakarā ar Covid-19 vīrusa izplatību, visi turnīra dalībnieki un skatītāji ledus hallē varēja atrasties tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu vai negatīvu testa rezultātu.

Turnīrā kopumā piedalījās 6 komandas: Latgols, Cirma 1, Cirma 2, HK Vintage, NBS kājnieku skola un Vecie buki. Komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās, no kurām 2 labākās izgāja pusfinālos. Grupu cīņās visas komandas rādīja rezultatīvus sniegumus, iezīmējoties potenciālajiem līderiem turnīrā. Turpinājumā gan pusfināla spēlēs, gan spēlēs par godalgotajām vietām, skatītāji varēja baudīt  aizraujošus mačus ar ne mazumu emocijām, spēles asumiem spēlētāju starpā, kā arī sekot pēcspēles sitienu sērijai starp “Vecie buki” un “HK Vintage” komandām.

Par turnīra uzvarētājiem emocijām bagātā spēlē kļuva HK “Cirma 1” komanda, pārspējot finālā turpmākos vicečempionus “Vecie buki” komandu. Godalgoto trijnieku noslēdza komanda “Latgols”, pārspējot “HK Vintage” hokejistus.

Par turnīra labāko aizsargu tika atzīts Rihards Ķepītis, labākā uzbrucēja gods Aleksandram Valteram un labākais vārtsargs – Ivars Čizevskis. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju jeb MVP tika atzīts Ģirts Pavlovs.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?