Rēzeknes futbolisti

Sestdien, 28. augustā, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” mākslīgā futbola seguma laukumā tika aizvadīta 7. kārtas Latvijas futbola Optibet Nākotnes līgas čempionāta spēle, kurā rēzekniešiem pretī stājās pirmo sešu spēļu kārtu līdere FK Tukums 2000/TSS komanda.

Pirms spēles Rēzeknes komandas futbolisti bija nopietni noskaņojušies, ko pierādīja arī turpmākajā spēles gaitā iegūtais rezultāts. Jau pirmajā spēles puslaikā rēzeknieši izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0, pie tam pārsvars varēja būt arī vēl lielāks. Otrajā puslaikā rēzeknieši turpināja gūt vārtus. Spēles gaitā varēja vērot daudz asu momentu, taču līdz spēles beigām noturēta droša uzvara ar rezultātu 4:1. Vārtu autori: Armans Galajs ’11, Dmitrijs Silovs ’26, Dmitrijs Borisovs ’66, Vladislavs Troškovs ‘90+5 .

Nākamā līgas spēle – mājās, 4. septembrī pret Albatroz SC/ FS Jelgava komandu.