Sestdien un svētdien, 28.-29. augustā, Cēsīs un Priekuļos norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru 58. sporta spēļu finālsacensības sešos sporta veidos. Rēzeknes sporta veterāni piedalījās basketbolā (vīrieši 35+), minifutbolā (vīrieši 40+), pludmales volejbolā (vīrieši 40+) un vieglatlētikā.

Vieglatlētikā ar trim zelta godalgām mājās atgriezās Mārīte Kozlovska, esot savā vecuma grupā (70+) ātrākajai gan 100 m, gan 200 m, gan 400 m skrējienos. Diāna Ķirsone (35+) savā kolekcijā ieguva sudraba medaļu tāllēkšanā un bronzas godalgu 100 m skrējienā. Zelta medaļa šķēpa mešanā un sudraba medaļas diska mešanā un lodes grūšanā izcīnīja Leonīda Īriste (75+). Divas bronzas godalgas – 100 m un 200 m skrējienos Valentīnai Balševicai (70+),  šķēpa mešanā. Pa bronzas godalgai diska mešanā izcīnīja Lūcija Vasiļevska (70+) un Tamāra Tarasova (80+). Vīriešu konkurencē savā vecuma grupā zelta godalgu 400 m skrējienā un sudraba godalgas 100 m un 800 m skrējienos izcīnīja Maksims Aitovs (40+). Sudraba godalgu 5000 m skrējienā un bronzas godalgas 800 m un 1500 m skrējienos savai kolekcijai pievienoja Nikolajs Vasiļjevs (60+). Trīs kilometru soļošanā Valērijs Ādmidiņš (50+) izcīnīja sudraba godalgu.

Spraigas cīņas norisinājās basketbola laukumā. Rēzeknes komanda – Jevģēnijs Pavkšto, Mihails Veismans, Dmitrijs Lavrentjevs, Sergejs Kuzmins, Aleksandrs Lebedevs, Aivars Pavlāns, Aleksandrs Grehovs, Elmārs Rakstiņš, Igors Izvekovs, Edgars Rancāns izcīnīja trešo vietu 35+ vecuma grupā. Priekšsacīkstēs savā apakšgrupā tika izcīnīta pirmā vieta, pēc tam finālspēlēs par 1.-3. vietu tika atzīts Talsu novada (19:44) un Saldus novada (29:47) pārākums.

Arī pludmales volejbola laukumos aizrautīgi tika noskaidroti labākie. Rēzeknes komanda 40+ vīriešu konkurencē savā apakšgrupā ierindojās ceturtajā vietā, pēc tam cīņā par 5.-8. vietu piekāpās Ozolnieku komandai, bet spēlē par 7. vietu uzvarēja Līvānu komandu.

Minifutbolā vecuma grupā 40+ Rēzeknes komanda savā apakšgrupā izcīnīja trešo vietu un kopvērtējumā ierindojās dalītajā 5.-6. vietā.