Dienesta viesnīca

Jaunā mācību gada sākums iestādei “Rēzeknes Dienesta viesnīca” nozīmē pilnvērtīga darba un noteikto uzdevumu pildīšanas sākumu. Dienesta viesnīcas vadītāja Ilga Kolosova pastāstīja par iemītnieku uzņemšanu: “Augusta pēdējās nedēļas sākumā dzīvošanai viesnīcā pieteicās ap 30 Rēzeknes izglītības iestāžu (Valsts. 1. ģimnāzijas, 2. un 4. vidusskolas, Valsts poļu ģimnāzijas) audzēkņi. Vēl aizvien saņemam pieteikumus. Sadarbojamies arī ar J. Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolu un Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu, kurām nav iespējas nodrošināt dzīvesvietu saviem audzēkņiem (nav savas dienesta viesnīcas) vai tās nevar piedāvāt komforta līmeni, kas būtu līdzvērtīgs mūsu iestādei. T.i., šīs vidusskolas izskata variantu izmitināt savus skolēnus mūsu viesnīcā.

Jākonstatē, ka pašlaik izglītojamie pārsvarā izvēlas divvietīgus numurus. Atgādinu, ka Rēzeknes pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu audzēkņiem, kuru dzīvesvieta deklarēta ārpus pilsētas, tiek piedāvāta 50 procentu atlaide ikmēneša maksai par dzīvošanu. Savukārt standarta cena (mēnesī) par divvietīgu numuru ir 60 eiro, par trīsvietīgu — 50 eiro, četrvietīgu — 40 eiro.

Gaidām mūsu iemītniekus! Runa ir ne tikai par pilsētas skolu audzēkņiem, bet arī par pieaicinātajiem pedagogiem. Varam izmitināt arī cilvēku grupas, proti, pilsētas pašvaldības organizēto sporta, izglītības vai kultūras pasākumu dalībniekus, bet tādu jābūt ne vairāk par 20 procentiem no viesnīcas kopapjoma gada laikā.

Kā jau minēju, mūsu uzdevums ir ne tikai nodrošināt dzīvesvietu mācību periodam, bet arī veikt skolēnu audzināšanas darbu. Patlaban tiek gatavots plāns jauniešu brīvā laika pavadīšanai, kopīgu pasākumu organizēšanai, viesnīcas skolēnu pašpārvaldes izveidei. Nostiprinām kontaktu ar ARPC “Zeimuļs”, lai mūsu iemītnieki tiktu piesaistīti aktīvai darbībai radošo pakalpojumu centrā utt. Jāpiebilst, ka audzēkņu vecākiem patīk, ka viņu bērni būs aizņemti un pieskatīti.”

Dienesta viesnīcas kontakti: dienesta.viesnica@rezekne.lv, tālr. 66920000, adrese — Atbrīvošanas aleja 92, Rēzekne.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?