Iedzīvotāju centrs. Domes foajē

Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā šobrīd ir vērojama pastiprināta klientu plūsma – rēzeknieši vēlas izņemt Covid-19 sertifikātus papīra formā, kā arī, sākoties mācību gadam, pirmklasniekiem tiek noformētas Rēzeknes skolēnu kartes. Turklāt daudzi iedzīvotāji vēlas saņemt Iedzīvotāju apkalpošanas centra pakalpojumus bez pierakstīšanās.

Atgādināsim, ka sakarā ar valstī spēkā esošajiem ierobežojumiem, kas ir saistīti ar Covid-19 infekcijas izplatību, Rēzeknes pilsētas dome apkalpo apmeklētājus tikai ar iepriekšēju pierakstu. Pieteikties uz pieņemšanu pie speciālistiem (ja nav iespējas atrisināt jautājumu pa telefonu), uz pieņemšanu pie domes vadības un deputātiem, kā arī lai deklarētu savu dzīvesvietu un noformētu (atjaunotu) Rēzeknieša karti vai saņemtu Covid-19 sertifikātus papīra formā (ja personai nav iespējas saņemt sertifikātu elektroniski), var pa tālruni 64607609. Iedzīvotāju apkalpošanas centra speciālisti pierakstīs uz pieņemšanu jums ērtā laikā, lai, pirmkārt, neveidotos rindas, otrkārt, jums nepieciešamais speciālists būtu uz vietas (kāds strādā attālināti, cits ir atvaļinājumā). Speciālistu kontaktinformācija ir sadaļā “Kontakti”.

Juridiskās un fiziskās personas savus iesniegumus un dokumentus var atstāt pastkastītē dokumentiem, kas atrodas blakus ieejas durvīm pašvaldībā. Pastkastītes korespondence tiek pārbaudīta divreiz dienā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?