Rīgas iela

Sakarā ar būvniecības remontdarbiem Rīgas ielas posms no Viļakas ielas līdz dzelzceļa tiltam (garāžu kooperatīva “Auto Ausma” rajonā) būs pilnībā slēgts transporta satiksmei. Pilsētas un starppilsētu sabiedriskais transports kursēs pa Atbrīvošanas aleju un Viļakas ielu atbilstoši apbraukšanas shēmai. Māju iedzīvotāji Rīgas ielas slēgtajā posmā saņems caurlaides, kas ļaus piebraukt pie savām mājām.

Atgādināsim, ka no pilsētas robežas līdz dzelzceļa tiltam Rīgas iela tiks rekonstruēta pilnā apjomā, tas ir, tiks nomainītas visas komunikācijas, ielas apgaismojums, lietusūdeņu kanalizācijas sistēma, visā šī posma garumā vienā pusē parādīsies jauns trotuārs un veloceliņš. Saskaņā ar līgumu, šis ielas posms jārekonstruē pilnā apjomā līdz nākamā gada beigām.

Rīgas ielas posmu no sākuma N.Rancāna ielas krustojumā līdz dzelzceļa tiltam nav plānots pilnībā slēgt satiksmei, tomēr jārēķinās ar to, ka remontdarbu dēļ satiksme būs apgrūtināta. Remontdarbiem šajā Rīgas ielas posmā jābūt pabeigtiem līdz nākamā gada sākumam.

Aicinām autovadītājus savlaicīgi plānot savu maršrutu un sekot līdzi iespējamām satiksmes organizācijas izmaiņām Rīgas ielā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?