Kūkojs

Kopā ar klasesbiedriem un skolas draugiem dodieties ekskursijā uz Rēzekni, lai iepazītu Rēzeknes upes noslēpumus, dotos ekspedīcijā uz seno viduslaiku pilskalnu, uzzinātu interesantas lietas muzejā, paslidotu un izbaudītu kino. Jauni iespaidi no redzētā, visiem kopā darītās lietas paliks atmiņā un tas ir garants labai atpūtai visai klasei.

Latgales Kultūrvēstures muzeja izglītojošās programmas

 • “Senā skola – jaunā skola” – uzsākot jauno mācību gadu mūsdienu skolā, skolēniem būs iespēja iepazīties ar seno skolu pirms vairāk nekā gadsimta – izmēģināt sevi glītrakstīšanā ar spalvu un tinti, iesēsties īstajā senlaicīgajā solā un salīdzināt mācīšanos senāk un tagad. Bērni varēs apskatīt senos mācību rīkus un izmēģināt mūsdienu robotikas elementus, salīdzināt rakstīšanu ar spalvas kātu un datora klaviatūru.
  Maksa: 1,50 eiro/pers.
  Pieejama: septembris, oktobris
 • “Kā top maize” – improvizēta maizes tapšanas procesa izspēle, izzinot cepšanas tradīcijas un senos saimniecības traukus. Nodarbībā skolēni iepazīs video mācību materiālu “Nu gryuda leidz maizis klaipam” (17 min., latgaliešu val., ar subtitriem latviešu un angļu val.), kas ataino maizes ceļu – graudu sēju, labības augšanu, kulšanu, graudu malšanu, maizes cepšanas tradīcijas Latgalē u. tml.
  Ieteicams: 1.- 9. kl.
  Maksa: 1,50 eiro/pers.
  Pieejama: septembris, oktobris

Ekspedīcija Rēzeknes pilskalnā „Dārgumu meklējumos”

Dārgumu meklējumos” ir piedzīvojums, kas ļaus uzzināt stāstu par princesi Rozi un atklāt viduslaiku pils dārgumus. Aizraujošas ekspedīcijas laikā ar noslēpumainās kartes palīdzību būs iespēja piedalīties īstas dārgumu lādes meklējumos. Ekspedīcijas dalībniekus gaidīs pārgājiens apkārt pilskalnam, dažādu vēsturisku faktu atklāšana, kā arī jautras fiziskās aktivitātes brīvdabā ar izklaides elementiem.
Ilgums: 1 st.
Ekskursija ieteicama: 1.- 4. klašu skolēniem
Maksa: 1 eiro/pers.

Kvests – ekskursija Latgales vēstniecībā GORS

 • Orientēšanās piedzīvojums “Izlaušanās“ ir izaicinājums mūsu apmeklētājiem pašiem veikt 8 uzdevumus koncertzālē, katru savā vietā bez gida.
  Dalībnieki nokļūs dažādās vietās koncertzālē, un katrā no tām būs savs uzdevums, sava mīkla un savi atslēgas vārdi, kas jāsavirknē kopā vienā lielā atbildē. Un caur šādiem astoņiem uzdevumiem var iepazīt gan GORS darbu, gan dažādas telpu grupas un savā veidā izdzīvot koncertzāles astoņus gadus.
  Ilgums: ~ 1 st.
  Ieteicams: 6.-12.kl.
  Maksa: klasei – 40 eiro, dalot klasi divās grupās (katra līdz 15 cilv.)
 • Klasiskā ekskursija gida pavadībā – iejusties mākslinieku lomā, uzkāpjot uz Lielās zāles skatuves vai iemēģinot dejas soli horeogrāfijas zālē, atrast savu ideālo vietu Mazajā un Lielajā zālē, ielūkoties aizskatuvē un mākslinieku istabās, izbaudīt vēju, sauli un pilsētas ainavu no jumta terases – to visu skolēni varēs piedzīvot izejot ekskursiju Latgales vēstniecībā GORS.
  Ilgums: ~ 1 st.
  Maksa: 1,50 eiro/cilv.
 • Ekskursija ar izlaušanās elementiem – divu augstākminēto ekskursiju savienojums ļaus skolēniem izzinoši un atraktīvi pavadīt laiku koncertzālē GORS.
  Ilgums: ~ 1 st.
  Maksa: 2 eiro/cilv.

Pieteikšanās pa tālruni: +371 64633303

GORS Kino

Kas var būt aizraujošāk par kopīgu kino apmeklējumu ar visu klasi, par dalīšanos ar iespaidiem un emocijām! Kino ir atgriezusies Rēzeknē! Jaunākās animācijas filmas un izglītojošais kino – piesaki kino apmeklējumu visai klasei!
GORS Kino repertuārā latviešu komēdija “Tizlenes”, drāma “Pēc kritiena”, animācijas filmas “Ķepu patruļa” un “Virtuļzauri” un 12. septembrī plkst. 17.00 skatīsimies režisora Ivo Brieža un žurnālistes Ritas Radušas dokumentālo filmu “Homo Sovieticus”, kas vēstīs par to, vai Padomju Savienība ir beigusies. latgalesgors.lv/kino.
*Bērniem līdz 12 gadu vecumam pirms pasākuma NAV jāveic Covid-19 tests un NAV jāuzrāda sertifikāts.
Informācija par biļetēm un kino seansiem.
Pieteikšanās pa tālruni: +371 64633303

Olimpiskā centra Rēzekne Ledus halle

Slidošana kopā ar klasesbiedriem – tā ir aizraujoša un neaizmirstama aktivitāte. Rēzeknes ledus halle piedāvā izbaudīt ziemas sporta veidu burvību neatkarīgi no gadalaika un laikapstākļiem!
Olimpiskā centra “Rēzekne” ledus hallē slidot var gan ar savām slidām, gan iznomāt tās uz vietas. Iesācēji var iznomāt īpašus slidošanas apmācības trenažierus – “lācīšus”.
*Piesakot ledus halles apmeklējumu visai klasei – ir derīgs skolas Covid -19 tests!
Publiskās slidošanas laiki.
Maksa: 96,80 eiro – grupai līdz 25 cilv./ 1 st. kopā ar slidu nomu
grupām virs 25 cilv. – 4 eiro/pers./ 1 st. kopā ar slidu nomu
Tālr. pieteikšanai: +371 20229992

Klases sacensības interaktīvajā izziņas spēlē “Pret straumi” Rēzeknes upes krastos

Spēle “Pret straumi” būs labs izaicinājums skolēnu kolektīvam un lieliska iespēja aktīvi un izzinoši pavadīt laiku kopā Rēzeknes upes jaunajā promenādē.
Spēlē apvienoti dažādi elementi – gan orientēšanās, gan jautājumi, kas pārbaudīs zināšanas par dabu, vēsturi un pašu pilsētu. To var izmantot gan individuāli, gan sadaloties grupās. Spēles tempu var noteikt paši spēlētāji. Galvenais ir atrast un izpildīt uzdevumus, atrast kodus un atbildēt uz jautājumiem, tā krājot spēles punktus.
Spēles maršruts ir lineārs, tā sākums ir pie Rēzeknes TIC un noslēgums pie Olimpiskā centra „Rēzekne”.
Jāņem vērā, ka spēle notiek ar mobilās lietotnes palīdzību, tāpēc katrai komandai būs vajadzīgs viedtālrunis ar Interneta piekļuvi.
Spēles ilgums: ~ 1,5 st.
Ieteicama: 6.-12. kl.
Maksa: nav

Mini zoo “Rozīte”

Eksotisko putnu un pundurdzīvnieku privātā kolekcija būs interesanta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Mini zoo “Rozīte” apskatei tiek piedāvātas 200 daudzveidīgas dzīvnieku un putnu sugas.
Iespēja aplūkot saimnieka būvētas vējdzirnavas un arī iezvanīt no vara un sudraba sakausējuma veidotus zvanus. Piknika vieta, bērnu spēļu laukums.
Darba laiks: līdz 30. septembrim katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00.
Maksa: no 4 eiro /pieaugušajiem, no 2 eiro /bērniem līdz 6 gadu vecumam.

Ja nepieciešama palīdzība ekskursijas organizēšanā, gida pavadība vai interesē kaut kas papildus – laipni lūgti zvanīt Rēzeknes Tūrisma informācijas centram pa tālr. +371 26332249 vai rakstīt uz e-pastu: tic@rezekne.lv.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?