Kino

Rudens- īstais laiks kino vakariem un vēlajiem multfilmu rītiem! GORS Kino repertuārā latviešu komēdija “Tizlenes”, drāma “Pēc kritiena”, animācijas filmas “Ķepu patruļa” un “Virtuļzauri” un 12. septembrī plkst. 17.00 skatīsimies režisora Ivo Brieža un žurnālistes Ritas Radušas dokumentālo filmu “Homo Sovieticus”, kas vēstīs par to, vai Padomju Savienība ir beigusies. Informāciju par biļešu iegādi un filmu seansiem meklē latgalesgors.lv/kino.

Izlaušanās

Orientēšanās piedzīvojums “Izlaušanās“ ir izaicinājums mūsu apmeklētājiem pašiem veikt 8 uzdevumus koncertzālē, katru savā vietā bez gida. Dalībnieki nokļūs dažādās vietās koncertzālē un katrā no tām būs savs uzdevums, sava mīkla un savi atslēgas vārdi, kas jāsavirknē kopā vienā lielā atbildē. Un caur šādiem astoņiem uzdevumiem var iepazīt gan GORS darbu, gan dažādas telpu grupas un savā veidā izdzīvot koncertzāles astoņus gadus.

Grupās līdz 15 cilvēkiem. Cena: 20 eiro.

Plašāka informācija, zvanot 646 33303.

Dokumentālā filma “Homo sovieticus”

12. septembrī plkst. 17.00 GORS Kino jūs gaidīs Mazajā zālē, kur redzēsim dokumentālās filmas “Homo sovieticus” pirmizrādi. 2021. gadā aprit 30 gadi kopš PSRS impērijas sabrukšanas. Režisors Ivo Briedis un žurnāliste Rita Ruduša, abi dzimuši šajā laikā, filmā pēta un stāsta par “Homo Sovieticus” fenomenu, meklējot atbildi uz jautājumu, vai Padomju Savienība ir beigusies.

Latvijas Leļļu teātra viesizrāde “Dilles tante”

25. septembris plkst. 16.00.

Dilles tante nav parasta tante. Viņa sevi uzskata par lielisku dzejnieci, bet diemžēl viņas talantu neviens nenovērtē. Dilles tante burtiski katru dienu raujas rakstīt un rakstīt jaunus pantus. Galu galā pantu ir sakrājies daudz, un viņa neatlaidīgi cenšas kādu aplaimot ar savu brīnumaino daiļradi, bet nevienam viņas miesta iedzīvotājam nez kādēļ viņas panti nepatīk. Vēl trakāk – viņi izvairās no Dilles tantes, ignorē, dzen viņu prom, pat izsauc policiju. Vai šis stāsts beigsies tik bēdīgi? Vai tiešām neviens viņas pantus pat neizlasīs?

Pirātu dēkas baletā “Korsārs”

26. septembrī plkst. 16.00 Latgales vēstniecībā GORS pirātu dēkā skatītājus vedīs balets “Korsārs” Latvijas Nacionālās Operas un Baleta trupas izpildījumā. Šis klasiskais balets vēstī par karstasinīgo pirātu Konrādu, kurš iemīlējies skaistajā Medorā. Kad Konrāds un viņa biedri atbrīvo Medoru no vergu tirgus un aizved uz savu slepeno mītni, īstie piedzīvojumi tikai sākas! Biļetes GORS un Biļešu Paradīzes kasēs.

Grupas “Dabasu Durovys” koncertprogramma “Reits”

9. oktobrī plkst. 18.00 sagaidīsim grupu “Dabasu Durovys” koncertprogrammā “Reits“, kurā varēs dzirdēt dziesmas gan no grupas pirmsākumiem, gan pavisam svaigus un nedzirdētus skaņdarbus. Tiks atskaņotas dziesmas “Suokums”, “Piparmātru čajs ar madu”, “Sejas grāmata”, “Tur”, “Puosoka”, “Reits” u.c. Koncertā varēs dzirdēt arī dažādus viesmāksliniekus ar kuriem grupa ir sadarbojusies koncertos un ierakstos.

Uzvedums “Ķiršu Koks”. Iveta Apkalna, Gundars Āboliņš, JIRMV bērnu koris

24. oktobrī plkst. 16.00, noslēdzot ērģeļmūzikas festivālu “ORGANismi 2021” piedzīvosim ilgi gaidīto uzvedumu “Ķiršu koks”.

Koncertuzveduma pamatā ir itāļu rakstnieces Andželas Noreti grāmata “Mans vectēvs ir ķiršu koks”, kas stāsta par attiecībām starp paaudzēm un mīlestību, kurai nav robežu. Tas vēsta par laimīgo bērnības zemi, kurā var kāpt ķirsī, jāt uz zoss un brokastīs dabūt gogelmogli. Koncertuzvedumā skanēs dziesmas no R.Paula cikla “Mazs, laimīgs zēns”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?