Latvijas valsts čempionātā St deju programmā Jelgavā augstus sasniegumus rādīja Rēzeknes SDK “Viva”. Iesācēju grupā 1. vietas ieguvēji ir Vladislavs Birjukovs, Bažena Lebedeva, Markuss Kalniņš, Samanta Vēvere, Artjoms Afanasjevs, Kristiāna Laizāne. Bērnu grupā E4 klasē un E6 kvalifikācijas klasē 4. vietu izcīnīja Oskars Kivrāns ar partneri Vanesu Volkovu, viņiem izdevās savākt vajadzīgo punktu skaitu un pāriet augstākā klasē. Juniori II E6 klasē, tikai par 1 punktu atpaliekot no 1. vietas, otrie ir Deniss Pavlovkis un Alita Krastiņa. Čempionātā Bērnu grupā par 3. vietas ieguvējiem kļūst Valters Kotāns ar Mirabellu Rudusāni, kas trīs čempionātu kopvērtējumā savāca pirmo trīs vietu medaļas. Juniori II grupā 9. vieta Aleksejam Tretjakam ar Martu Litvinovu. Jauniešu grupā pusfinālā iekļūst Ņikita Bogdanovs un Sanita Misiņa. U-21 grupā 3. vieta mūsējiem – Daniilam Buinickim ar partneri Darju Dmitrijevu. Viņiem 6. vieta Pieaugušo grupā.

Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā 11. septembra notikušajā Latvijas čempionātā La deju programmā sporta dejās, ko sadarbībā ar LSDF rīkojā SDK “Saltāre”, norisinājās cīņa par Latvijas valsts čempionu tituliem dažādās vecuma grupās. Mūsu kluba dejotāji šajās sacensībās uzrādīja lielisku sniegumu. Rīta daļā startēja mazākie – iesācēju klašu dejotāji. 1. vietu ieguva Artjoms Afanasjevs ar partneri Kristiānu Laizāni, uzrādot augstāko rezultātu. 1. vieta arī Markusam Kalniņam, Samantai Vēverei, Vladislavam Burjukovam, Baženai Lebedevai, Pāvelam Zavadskim, Paulai Pontagai, Aivim Babrim, Kintijai Ledvikai. Juniori I E4 klasē 1. vieta Timuram Beilo, Milānai Smirnovai. 2. vieta Juniori II grupā E6 klasē Denisam Pavlovskim un Alitai Krastiņai.

Sākot ar 2. daļu, Latvijas valsts čempionātā iepriecināja ar rezultātu SDK “Viva” Bērnu grupas dejotāji Valters Kotāns ar partneri Mirabellu Rudusāni, kas izcīnīja vicečempionu titulu savā vecuma grupā. Juniori II grupā spēcīgajā finālā 6. vietu ieguva Aleksejs Tretjaks ar partneri Martu Litvinovu. Jauniešu grupā 21 pāru konkurencē 8. vietu ieguva Niķita Bogdanovs ar Sanitu Misiņu, U-21 viņiem izdevās iekļūt finālā un iegūt 4. vietu. Devītie palika mūsu pāris Danila Maļinovkis ar partneri Daniellu Čiževsku. Arī 12. septembra sacensībās “Ādažu Balva” 1. vietas mūsu iegūst mūsu iesācēju dejotāji.

Apsveicam visus dejotājus, vecākus ar lieliskiem panākumiem, novēlam sasniegt iecerētos mērķus jaunajā mācību gadā.

Ja ir vecāki, kas vēlas, lai viņu bērni apgūst šo skaisto sporta veidu, droši var vēl paspēt pieteikties uz deju nodarbībām. Deju zāle atrodas Strādnieku šķērsielā 7 A, uzziņas pie skolotājas Andras (28687176).

Informāciju sagatavoja Ilona Kalniņa, SDK “Viva”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?