Gadatirgus Latgales ielā, cilvēki, katedrāles torņi, oranžie karodziņi pie stabiem

Nākamsvētdien, 26. septembrī Rēzekne atkal aicinās pilsētas iedzīvotājus un viesus uz Miķeļdienas gadatirgus pasākumiem. Kā jau ierasts, gadatirgus aktivitātes notiks Latgales ielā. Rēzekniešus, kā arvien, priecēs vietējo amatnieku un mājražotāju preces, kā arī dabas izlolotās un rūpīgām rokām savāktās veltes.

Savukārt Latgales ielā bijušā Jorika teritorijā no 10.00 līdz 14.00 notiks pasākums “Izgaršo Rēzekni caur grūbām”, kur Miķeļdienas gadatirgus apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja iepazīt īpašo Rēzeknes gastronomisko piedāvājumu – vietējo kafejnīcu un restorānu meistaru gatavoto un tikai Rēzeknē sastopamo pērļu grūbu ēdienu prezentēšana un degustācijas. Savu produkciju prezentēs arī Latgales graudaugu audzētāji un mājražotāji. Apmeklētājus, gan lielus, gan mazus gaida arī grūbu ēdienu gatavošanas meistarklases, radošās darbnīcas un izglītojošās spēles.

Protams, piedaloties gadatirgus pasākumos, nepieciešams atcerēties par drošības pasākumiem, taču ceram, ka jau pati Latgales iela un viss, ko mums piedāvās pasākuma organizatori, sniegs rēzekniešiem un pilsētas viesiem daudzus patīkamus rudenīgus mirkļus un iespēju saglabāt ziemai ne tikai patīkamas emocijas, bet arī kādu jauku un jūsmājās ļoti nepieciešamu ražojumu.

Pasākumu “Izgaršo Rēzekni caur grūbām” organizē biedrība Eiroreģions “Ezeru zeme” sadarbībā ar Rēzeknes valstspilsētas pašvaldību, īstenojot projektu “Vietējās pārtikas ražošanas un piegādes atbalsta sistēmas attīstība Utenas – Latgales pārrobežu reģionā” (LOCAL FOODS), ko finansē Eiropas Savienība Interreg V-X Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020. gadam.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?