Sestdien, 18. septembrī, Itālijā, Riola Sardo pilsētiņā norisinājās Eiropas fināls motokrosā EMX65 un EMX85 klasēm. Uz šīm sacensībām tika uzaicināts arī komandas “Camk Latgale” sportists, rēzeknietis Denijs Bogdanovs. Riola Sardo sagaidīja sportistus ar diezgan sarežģītu un smilšainu motokrosa trasi.  Denijam šis bija pirmais Eiropas fināls un, protams, jauni konkurenti un pavisam citi ātrumi. Motociklu EMX65 klasē, piedalījās Denijs, startēja 35 Eiropas ātrākie sportisti. Tādēļ bija jācīnās ne tikai ar trases radītajām grūtībām, bet arī ar sacensību stresu.

Brīvais treniņš bija vairāk paredzēts trases izpētei, un šī brauciena rezultātam nav īpašas nozīmes, tomēr, kā jau visi sportisti, arī Denijs jebkurā braucienā grib uzrādīt iespējami labāku rezultātu. Tādēļ arī šī brauciena 32. pozīcija mūsu sportistu neapmierināja. Pirms kvalifikācijas brauciena tika uzklausīti trenera Roberta Justa ieteikumi, un kvalifikācijā jau Denijs jutās drošāks. To arī pierādīja rezultāts – izcīnīta 30. starta pozīcija.

Pirmais brauciens tika uzsākts ar negaidīti lielisku startu Denija izpildījumā, un no otrā pagrieziena Denijs izbrauc kā septiņpadsmitais ātrākais. Tomēr brauciena laikā nācās atzīt piecu konkurentu lielāku meistarību, un finišā izcīnīta augstā 22. vieta, kas Denijam ir negaidīti augsts rezultāts.

Otrais brauciens tika uzsākts ne īpaši labi, maza kļūda pirms starta pirmā pagrieziena un brauciens jāuzsāk no 30. vietas. Jau pirmajos apļos tiek apsteigti vairāki konkurenti. Diemžēl notika tas, ko gaidījām vismazāk! Ceturtajā aplī, jau veidojot uzbrukumu 26. vietai, Denija motocikls apklusa. Līdz ar to šis brauciens Denijam bija beidzies.

Protams, maza rūgtuma sajūta palika, ka tehnisku iemeslu dēļ netika sasniegts rezultāts, uz ko bijām gatavi. Bet ir arī pozitīvas lietas – tā ir neatsverama pieredze, jauni draugi un, protams, izbaudīti Sardīnijas salas skaistie dabas skati.

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?