Soliņš

Jebkuras pilsētas mozaīku veido daudzas atsevišķas, bet ļoti svarīgas, detaļas, vai tā būtu apjomīgu un sarežģītu projektu īstenošana, kā, piemēram, teritorijas labiekārtošana ap ezeru, vai arī salabots soliņš kādā no pilsētas ielām. Šogad, ņemot vērā daudzos iedzīvotāju lūgumus un sūdzības, Pilsētvides un attīstības pārvalde īpašu uzmanību veltīja soliņu un atkritumu urnu stāvoklim Rēzeknes ielās.

Iedzīvotāji, droši vien, jau ir pamanījuši, ka daudzi soliņi Atbrīvošanas alejā tika saremontēti un nokrāsoti. Pavisam šovasar kapitāli atjaunoti 24 soliņi, kā arī salabotas 8 urnas. Jāatzīmē, ka dažās vietās – pie 3. vidusskolas, veikala “Top” Dārzu ielā un pie bijušās poliklīnikas Zemnieku un 18. Novembra ielu krustojumā – tika uzstādīti jauni soliņi un atkritumu urnas. Kā parādīja laiks, šīs vietas tika izraudzītas veiksmīgi un jaunos soliņus rēzeknieši jau ir iecienījuši. Tāpat ir plānota jaunu soliņu uzstādīšana pie Sporta pārvaldes ēkas 18. Novembra ielā, bet tur vispirms jāsakārto trotuāra segums.

Pavisam drīz pašvaldība ķersies pie nākamā gada budžeta plānošanas un apspriešanas, līdz ar to pašvaldība grib vērsties pie iedzīvotājiem ar jautājumu. Kur, jūsuprāt, pilsētā vēl ir nepieciešams uzstādīt soliņus un atkritumu urnas? Zvaniet darba laikā no plkst. 8.00 līdz 16.30 pa tālruni 646 07675 un izsakiet savu viedokli! Visi priekšlikumi tiks apkopoti un nodoti Pilsētvides un attīstības pārvaldei, kuras speciālisti izskatīs katru priekšlikumu un pieņems lēmumu, vai ir iespējams uzstādīt soliņu tajā vai citā vietā (galvenais noteikums – zemesgabalam jāpieder pašvaldībai). Turklāt, ja redzat pilsētā salauztus soliņus, lūgums sūtīt fotogrāfijas grupai “Sakārtosim Rēzekni” sociālajā tīklā Facebook.

1 Comment
  1. Svetlana 12 mēnešiem atpakaļ

    Ventspils 15 во дворе около подъезда не ни одной скамейки..очень нужны скамейки хотя бы по одной около каждого дома в это дворе.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?