Pasākumu pirmo reizi Krasta iela uzņēma jau 15. maijā, kad Aktīvā tūrisma dienas laikā uz tās notika aktivitātes visām paaudzēm. No 28. līdz 30. maijam Krasta iela kļuva par vienu no galvenajiem posmiem interaktīvajā pastaigā, kas norisinājās mākslas un mūzikas festivālā “Seven Hills”. Arī pilsētas svētku laikā Krasta ielā varēja vērot instalācijas, izstādes un aktivitātes. Šobrīd Krasta iela kļuvusi par vienu no galvenajām pilsētas pastaigu vietām, kas pulcē gan dabas baudītājus, gan sportistus, gan citu aktīvās atpūtas veidu cienītājus. Šobrīd var apgalvot, ka tā ir neatņemama pilsētas pastaigu, sporta un aktīvās atpūtas daļa.

Augusta beigās tika parakstīts Būvniecības darbu pabeigšanas akts. Šobrīd notiek būvniecības dokumentācijas sagatavošana objekta nodošanai ekspluatācijā, bet jau tagad Krasta iela bez ierobežojumiem pieejama pilsētas iedzīvotajiem un viesiem.

Atgādinām, ka Krasta ielas pārbūve notika ERAF projekta Nr.3.3.1.0/19/I/007 “Kultūrtūrisma produktu klāsta pilnveidošana tūrisma uzņēmējdarbības veicināšanai pilsētas vēsturiskajā centrā” ietvaros, ar Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam Eiropas Kaimiņattiecību instrumenta projekta Nr. LV-RU-017 “Pievilcīga pilsētvide” līdzfinansējumu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?