Viadukts. tilts

Kā jau tika solīts, šogad Rēzeknes pašvaldība, piesaistot sertificētus speciālistus, veica visu pilsētas tiltu un caurteku galveno inspekciju (tās mērķis ir noteikt būves galveno konstrukciju bojājumus un defektus, kas var ietekmēt būves nestspēju vai satiksmes drošību 5 gadu laikā, kā arī noteikt visus nepieciešamos uzturēšanas darbus un izmaksas), tostarp arī autotransporta tiltam no pilsētas centra uz Ziemeļu rajonu.

Eksperti konstatēja, ka uz tilta virs dzelzceļa ir jāremontē trotuāri. Satiksmes pārvada braucamā daļa tika remontēta 2009. gadā un pagaidām ir labā stāvoklī. Jāpiebilst, ka tobrīd trotuāri bija vēl diezgan labā stāvoklī un, pēc ekspertu vērtējuma, rekonstrukcija tiem nebija nepieciešama.

Šobrīd operatīvie tilta uzturēšanas pasākumi notiek atbilstoši pašvaldības noslēgtajam līgumam par ceļu uzturēšanu un remontu Rēzeknes pilsētā. Pilsētvides un attīstības pārvaldes speciālisti gatavo dokumentus, lai izsludinātu iepirkumu satiksmes pārvada trotuāru rekonstrukcijas darbiem, kas plānoti jau nākamajā gadā.

Rēzeknieši jau ir pamanījuši, ka dažas trotuāru apakšējās daļas ir apvilktas ar dzeltenu tīklu, un sākuši celt trauksmi sociālajos tīklos par kritisku tilta stāvokli. Saskaņā ar ekspertu slēdzienu, tilts ir apmierinošā stāvoklī un to var ekspluatēt pilnā apmērā – gan braucamo daļu, gan trotuārus. Vēršam jūsu uzmanību uz to, ka dzeltenais tīkls ir nostiepts pēc ekspertu ieteikuma kā preventīvs drošības pasākums, atbilstoši ES drošības prasībām.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?