Kopš 2020. gada decembra notiek energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi ēkā Zemnieku ielā 16A, kas tiek īstenoti projektā “Energoefektivitātes paaugstināšana un atjaunojamo enerģijas avotu izmantošana Rēzeknes pilsētas pašvaldības ēkā” (Nr. 4.2.2.0/20/I/019).

Projekta mērķis ir samazināt primārās enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un pašvaldību izdevumu samazināšanos par siltumapgādi, veicot ieguldījumus ēkā Zemnieku ielā 16A.

Projekta galvenās darbības ir energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi – ēkas fasādes siltināšana, cokola siltināšana, bēniņu un lēzenā jumta siltināšana, pagraba siltināšana, logu un ārdurvju nomaiņa, infrastruktūras pārbūve ar atjaunojamo energoresursu izmantošanu, karstā ūdens sistēmas atjaunošana, apkures sistēmas renovācija, siltummezgla rekonstrukcija, peldbaseina telpas ventilācijas un apkures sistēmas atjaunošana.

Kopējās projekta izmaksas ir 765 484,43 eiro, no tām ERAF finansējums – 500 000 eiro.

Informāciju sagatavoja Jekaterina Jefremova, Rēzeknes valstspilsētas domes pārvaldes „Sociālais dienests” projektu vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?