Septembrī tika uzsākti pārbūves darbi Sporta centra ēkā Atbrīvošanas alejā 166A, kas pilsētas Ziemeļu rajona iedzīvotājiem padarīs pieejamāku sporta infrastruktūru.

Ēka vairākus gadus netika izmantota sliktā tehniskā stāvokļa dēļ, lai arī vēsturiski ir bijis nozīmīgs sporta objekts gan pilsētas Ziemeļu rajona iedzīvotājiem, gan vairākām sporta biedrībām.

Ēka tiks izmantota tikai sporta pasākumiem, līdz ar to aprīkojums un grīdas segumi izvēlēti atbilstoši katram sporta veidam. Sporta zālē paredzēts izvietot pārvietojamus basketbola grozus un grīdā montējamu volejbola tīklu. Pie sienas paredzēts izvietot zviedru sienas, kā arī uzstādīt alpīnisma sienu.

Sporta zālē paredzēts izvietot manuāli saliekamas skatītāju sēdvietas (tribīnes).

Tāpat objektā paredzēta arī 1. kategorijas šautuve, kur varēs izmantot pneimatiskos šaujamieročus, aerobikas zāle, deju zāle un cīņu zāle.

Pārbūves darbus plānots pabeigt līdz 2022. gada decembrim.

Kopējās projekta izmaksas plānotas 2 164 185,75 eiro apmērā, no kurām 1 300 000 eiro segs valsts budžeta finansējums.

Darbus Sporta centrā veic pilnsabiedrība “Latgales būve”, būvuzraugs ir SIA “Marčuks”, autoruzraugs – SIA “Vides projektu studija”.

Informāciju sagatavoja Ilona Opincāne, Rēzeknes valstspilsētas domes Pilsētvides un attīstības pārvaldes komercdarbības un investīciju speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?